Oturma Grupları

Oturma Grupları

Yaşam alanlarında önemli bir işleve sahip olan oturma grupları, hem dekoratif hem de konforlu parçalardır. Mekanların dekorasyonunda büyük bir rol oynarlar ve kullanışlı özellikleri ile öne çıkarlar. Evde vakit geçirdiğinizde size konfor sağlayan oturma grubu modelleri, her zevke ve kullanım alanına hitap eden tasarımlara sahiptir.

Dekoratif ve Kullanışlı Oturma Grubu Modelleri

Oturma grubu modelleri desenlerine, kumaşlarına ve özelliklerine göre birbirlerinden ayrılır. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara sahip pek çok kişiyi tatmin edecek oturma grubu bulmak mümkündür. Oturma odası takımlarında 1, 2 ve 3 kişilik koltuklar bulunur. Takımdan takıma oturma gruplarının koltuk içeriği değişiklik gösterir. İhtiyacınıza uygun olarak koltuk sayısı seçimi yapabilirsiniz. Kumaşına göre de oturma grupları farklı modeller sunar. Özellikle yaygın olarak tercih edilen Chester oturma grubu modelleri, kumaş malzeme kullanılarak üretilir. Vintage tarza sahip kişilerin ilk tercihidir. Aynı zamanda klasik ve modern bir dekorasyon oluşturmak için de idealdir.

Eğer sade ve klasik bir dekorasyondan yanaysanız, modern oturma grupları da bulabilirsiniz. Bu modeller genellikle tek renk, desensiz ve düz bir şekilde tasarlanır. Böylece farklı dekorasyonlara kolayca uyum sağlayabilir. Farklı renklerdeki modern oturma takımları arasından zevklerinize hitap edeni tercih edebilirsiniz. Eğer kullanım alanınızda gösterişli bir dekorasyon oluşturacaksanız, ürün yelpazesi içinde farklı tasarımlara sahip oturma grupları da bulabilirsiniz. Dekoratif olduğu kadar konforlu olan bu modeller, evinizde istediğiniz ambiyansı oluşturabilmenize yardımcı olur. Farklı zevklere hitap eden çok sayıda oturma grubu modeli arasından seçim yaparak dekoratif açıdan tatmin olabilirsiniz.

Kullanışlı Oturma Grubu Çeşitleri

Salon takımları yalnızca görünüm açısından değil kullanım açısından da avantaj sunar. Yani çok yönlü işleve sahip bu koltuklar ile ister misafir ağırlayabilir, ister uzun süre vakit geçirebilir, ister eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Örneğin; yataklı oturma grubu modelleri sayesinde evinize yatıya gelen misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde açılıp yatak haline dönüşen bu koltuklar, büyüklüğüne göre 1 ya da 2 kişinin yatabileceği alan sağlar. Aynı şekilde kolayca kapatarak koltuk haline dönüştürebilirsiniz. Eşyalarınızı depolamak için ekstra alan elde etmek ve yer kaplamadan bu eşyaları saklamak için ise sandıklı oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Kolay erişmek istediğiniz eşyaları koltuğunuzun altında depolayabilir ve alan tasarrufu yapabilirsiniz.

Salon takımları modelleri, çok yönlü fonksiyonları ile öne çıkar. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Hem işlevsellik hem de dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı kumaşlar kullanılarak üretilen salon takımı çeşitleri, temizlenebilirlik açısından da avantaj sunar. Kolay temizlenebilen kumaşlar kullanıldığından herhangi bir şey döküldüğünde kolayca temizleyebilirsiniz. Bu sayede kullanım ömrü daha uzun olur ve ihtiyacınızı da uzun süreli olarak karşılar. Aynı zamanda görünümünü de uzun süre koruyacağı için dekorasyonunuza uyum sağlar. Fonksiyonel oturma grupları sayesinde kullanım alanlarınızda pek çok avantaj elde edebilirsiniz.

Oturma Grubu Kullanım Alanları

Salon oturma grubu modelleri her ne kadar salonlar için tasarlansa da farklı alanlarda da tercih edilebilir. Oturma odası, yatak odası, mutfak, ofis, restoran, kafe gibi çeşitli alanlarda oturma grubu kullanılabilir. Özellikle gün içinde sürekli misafir ağırlayan bir ofisiniz varsa, konforlu bir oturma alanına ihtiyacınız var demektir. Ofisinizin dekorasyonuna uygun olarak oturma grubu takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer kafenizde ya da restoranınızda konforlu bir alan ve farklı bir konsept oluşturmak isterseniz, dekoratif ve kullanışlı oturma gruplarını kullanabilirsiniz.

Evinizin mutfağı Amerikan mutfak tarzındaysa, mutfağınız için de bir oturma takımı alabilirsiniz. Mutfak mobilyalarınızla uyumlu renk ve desenlerdeki salon takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Yatak odanızda geniş bir alanınız varsa, burada vakit geçirmek için oturma grubu isteyebilirsiniz. Farklı koltuk sayısından oluşan oturma grupları arasından alanınızın büyüklüğüne uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kullanım alanınızda bulunan diğer mobilyalara uyum sağlayabilecek klasik oturma grupları, evinizin içinde dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz tasarımlara sahiptir. Yani istediğiniz gibi bu koltukların yerini değiştirerek evinizde farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Her Kesime Hitap Eden Oturma Grubu Takımları

Oturma grubu fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterdiği için farklı bütçelere hitap eden modeller bulabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyat, kalite ve tasarım unsurlarına bir arada sahip olabilirsiniz. Oturma takımlarının fiyatları belirlenirken takımın içeriği, malzeme kalitesi, tasarım detayları gibi faktörler göz önünde bulundurulur. Örneğin; tekli, ikili ve üçlü koltuklardan oluşan bir takım ile yalnızca ikili ve üçlü koltuklardan oluşan bir takım aynı fiyatta değildir. Aynı zamanda bu koltukların ölçüleri de fiyatlar üzerinde etkilidir. Farklı kullanım alanları için farklı genişliklerdeki salon grupları tercih etmeniz gerekir. Bu sayede çok daha işlevsel bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca salon takımı fiyatları koltukların tarzına göre de değişiklik gösterir. Örneğin; modern takımlar ile gösterişli modeller farklı fiyatlandırılır.

Koltukların kumaşları ve ayakları çeşitli malzemeler kullanılarak üretilir. Bu malzemelerin kalitesi de fiyatları üzerinde oldukça etkilidir. Çünkü malzemenin kalitesi kullanım süreniz açısından önemlidir. Oturma grubu modelleri ve fiyatları çok geniş bir yelpaze sunduğu için farklı isteklere ve bütçelere hitap eden takımları bulmak mümkündür. Seçim yapmadan önce ihtiyaçlarınızı, kullanım alanınızı ve bütçenizi belirleyerek daha doğru, kolay ve hızlı karar verebilirsiniz. Divanev’de yer alan birbirinden farklı oturma grupları ve salon takımlarını inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. Kalite, konfor ve uygun fiyatı bir arada sunan Divanev sayesinde yaşam alanlarınızda kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Web sitesinden modelleri görüntüledikten sonra size hitap eden seçeneği satın almak için en yakın satış noktasına gitmeniz yeterlidir.
Arrow

Arrow

Trudy Oturma Grubu

3+1 Koltuk - Kadife Kumaş

21.900,00 TL Kasada %20 İndirim 17.520,00 TL

2 farklı kumaş

6 renk seçeneği

Calis Oturma Grubu

3+1 Koltuk - Keten kumaş

25.435,00 TL Kasada %10 İndirim 22.891,50 TL

2 Farklı Kumaş

12 Farklı Renk Seçeneği

Nola Oturma Grubu

3+1 Koltuk- Keten Kumaş

16.450,00 TL Kasada %6 İndirim 15.463,00 TL

2 Farklı Kumaş

9 Farklı Renk Seçeneği

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.