Yatak

Yatak

Yatak

Konforlu ve mutlu bir uykunun sırrı olan yataklar, Divanev kalitesiyle yeni bir boyut kazanıyor. Çeşitli ölçü ve formlarda tasarlanan yatak modelleri, son teknolojiyle hazırlanarak tüm aile bireyleriniz ve sizin için en ideal rahatlığı sunuyor. Yumuşak dokuları, özel yay sistemleri, ekstra konforlu ve kaliteli iç dolguları, ortopedik özellikleri ve saymakla bitmeyecek diğer ek özellikleriyle tüm yorgunluğunuzu alacak etkenleri bir araya getiriyor. Doğru yatak seçimi yapabilmek için hazırlanan küçük rehbere göz atabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Çeşitleriyle Konforlu Uykular Edinin

Divanev tek kişilik yatak modelleri DHT yay sistemi gibi güçlü ve konforlu sistemlerin kullanılmasıyla üretiliyor. Omurga desteği veren ve sağlıklı uyku konforu sağlayan DHT yay sistemleri, uzun ömürlü olmaları sebebiyle de beğeni kazanıyor. Tek kişilik yatakların ölçüleri ise 90x190 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm gibi çeşitli formlar sunuyor. Hem çocuk odası hem de genç ve yetişkin odası için uygun olan tek kişilik yataklar, kumaş teknolojileri ve özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Yumuşak, orta, orta-sert, sert gibi farklı destek derecelerine sahip ürünler, dilediğiniz destek derecesi seçimini yapabilmenize yardımcı oluyor. Ürünlerin kaliteli iç katmanları uyku kalitenizin artmasını sağlarken biçimli ölçüleri baza- başlık ile tam uyum sağlamalarına olanak tanıyor. Bu sayede uyku sırasında herhangi bir problem yaşamadan, dinlenmiş bir şekilde uyanmanız mümkün oluyor.

Çift Kişilik Yatak Modelleriyle Rahatlığı Keşfedin

Divanev imzası taşıyan çift kişilik yatak çeşitleri 140x190 cm, 150x200 cm, 160x200 cm gibi klasik çift kişilik ölçüler dışında 180x200 cm ve 200x200 cm gibi mega boy seçimler yapabilme avantajı sunuyor. Karyola ya da baza ölçünüz ne olursa olsun, mobilyalarınıza uygun yatak seçimleri yapabilirsiniz. Yay, sünger ve kumaş teknolojilerinin bir arada kullanıldığı, vücudu destekleyen ve ''omurganın doğal duruşunu korumaya yardımcı'' oluyor. Kauçuk ağacından elde edilen lateks katmanlar, çift taraflı kullanım sunan özel kumaşlar, aktif probiyotikler sunan örülmüş kumaşlar, ultra fresh özelliği taşıyan hijyenik kumaşlar ve daha çok sayıda yeni özellik çift kişilik ürünlerde bir arada sunuluyor. Omurga desteği sağlamaya yardımcı olan visco hafızalı süngerler, lateks katmanlar ve Free Zone teknolojisi sunan paket yaylar vücut ağırlığını yatak üzerinde eşit bir şekilde dağıtabiliyor. En az 31 cm yüksekliği bulunan ürünler, en üst katmanda ek yatak pedleri de bulunduruyor. Uyku deneyiminizi en üst seviyeye taşıyacak olan yıkanabilir ped veya ekstra konfor pedli ürün seçenekleri ile ekstra yumuşaklık sunarak yatağın basınç özelliklerini iyileştiriyor.

Ortopedik Yatak: Bedeninizi Destekleyin

Ortopedik yatak deneyimi Divanev ürünleriyle bambaşka bir anlam kazanıyor. Kalite, işçilik, konfor gibi konularda üstün başarılara sahip olan Divanev yaylı yatak modelleri ortopedik özellikler taşıyor. Kategoride, vücudun en az 7 bölgeden desteklenmesini sağlayan ürünler dışında, uyku sırasında vücudun şeklini alan özel seçenekler de yer alıyor. Günün yorgunluğunu atarken oldukça verimli bir performans gösteren ve güne başlarken daha dinç, enerjik ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlayan Divanev modelleriyle yatak odanızı daha konforlu bir hâle getirmeniz mümkün. Dilediğiniz yaylı yatak, tek kişilik ya da çift kişilik modelleri hemen değerlendirebilirsiniz. Ortopedik yatak fiyatları cazip seçenekleriyle de öne çıkıyor. Siz de beğendiğiniz ürünlere hemen göz atabilir, birbirinden ideal yatak fiyatları ile aradığınız konfora kolayca ulaşabilirsiniz.
Arrow

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
yeni

Royal Rest

Pocket Yaylı Yatak Serisi

Tek Kişilik 90x190 cm

5.767,00 TL
pikto

Ortho Dream

Pocket Yaylı Yatak Serisi

İçeriğindeki aktif probiyotikler ile sağlıklı ve hijyenik, örülmüş kumaşı ile ekstra konfor.

Tek Kişilik 90x190 cm

5.031,78 TL

Hydro Balance

DHT Yaylı Yatak Serisi

Lifler arasındaki koruyucu tabaka ile hijyenik, nemi geniş bir yüzeye yaymasıyla hızlı kuruma.

Tek Kişilik 90x190 cm

4.528,72 TL

Wool Nest

DHT Yaylı Yatak Serisi

Saf yün özelliğiyle vücut ısısını dengeleyici, DHT yay sistemiyle dayanıklı.

Tek Kişilik 90x190 cm

3.611,00 TL

Ergo Feel

DHT Yaylı Yatak Serisi

Yıkanabilir ped sayesinde hijyenik, DHT yay sistemiyle dayanıklı.

Tek Kişilik 90x190 cm

3.842,00 TL

Fresh Dream

DHT Yaylı Yatak Serisi

Aloe vera içeriğiyle dinginleştirici, DHT yay sistemiyle dayanıklı.

Tek kişilik 90x190 cm

2.878,00 TL

Hybrid Touch

Pocket Yaylı Yatak Serisi

7 bölgeli pocket ray sistemi ile ergonomik, hafızalı sünger ile omurganın doğal eğrisini koruyucu.

Tek Kişilik 90x190 cm

5.190,00 TL

Latex Plus

Pocket Yaylı Yatak Serisi

Lateks katmanıyla omurganın doğal duruşunu koruyucu, ultra fresh teknolojisiyle hijyenik.

Tek Kişilik 90x190 cm

6.338,55 TL

iSupport Relax

Pocket Yaylı Yatak Serisi

7 bölgeli yay sistemiyle kişiye özel rahatlık, ultra fresh yatak kumaşı ile hijyenik.

Tek Kişilik 90x190 cm

4.841,00 TL

Ecoflex

DHT Yaylı Yatak Serisi

Esnek örme kumaşıyla vücuda uyumlu, aloe vera içeriğiyle rahatlatıcı.

Tek kişilik 90x190 cm

2.517,00 TL
pikto

Optima Sleep

DHT Yaylı Yatak Serisi

Çift taraflı kullanımıyla uzun ömürlü, örme kumaşıyla ultra esnek.

Tek kişilik 90x190 cm

2.508,46 TL
pikto

Visco Rest

Visco Yatak Serisi

Visco hafızalı sünger ile omurganın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı, fast response ile vücut hareketlerine hızlı tepkili.

Tek Kişilik 90x190 cm

5.005,47 TL

Dynamic Support

Pocket Yaylı Yatak Serisi

Box pillow top ped ile yüksek konfor, iki farklı yay sisteminin kullanıldığı double decker ile destekleyici.

Tek Kişilik 90x190 cm

6.732,45 TL
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2023 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.