Büyük Yataş Grup ailesinin

yeni üyesi Divanev

Hikayemiz

Türkiye’de; yatak, mobilya, ev tekstili ve dekorasyon alanlarında sektöründe lider firmalardan biri olan, trendleri belirleyen ve 50’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren Yataş Grup, yeni markası Divanev’in doğuşunun heyecanını, gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

Türkiye’nin global markası; yatak, mobilya, ev tekstili ve dekorasyon alanlarında sektöründe lider firmalardan biri olan, trendleri belirleyen ve 50’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren ünü ve kalitesi sınırları aşan Yataş Grup ‘un hızla büyüyen markası Divanev, 47 yıllık deneyimin köklü kurum kültürünün bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkarak yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın satış noktasıyla Divanev, tasarımdan üretime, mağaza konseptinden satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesinin gücünü yansıtıyor.

Divanev, yenilikçi yaklaşımı ve modernliği fonksiyonellikle birleştirdiği çözümleriyle her zevke ve her bütçeye uygun mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğu mağazaları ile kaliteyi ve tasarımı herkes için ulaşılabilir kılıyor.

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.