FIRSATLAR

Divanev Mobilya Yenileme Günleri

Kampanya Tarihi: 16 Kasım – 31 Aralık 2021

Divanev Mobilya Yenileme Günleri kapsamında eski mobilyalarınızı alıyor, %40'a varan değişim indirimleri ile yeniliyoruz. Kampanya 16 Kasım – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında mobilya, uyku grubu (yatak, baza, başlık), halı ve aydınlatma ürünleri alışverişlerinde geçerlidir.

DETAYLI İNCELE

100 Gün Yatak Deneme Kampanyası

100 Gün Yatak Deneme Kampanya Koşulları: • 100 Gün Yatak Deneme hakkınız, fatura kesim tarihi ile ürün teslim edildiğinde başlar. • Yeni bir yatağa alışma süresi yaklaşık olarak 21 gündür. Bu nedenle müşterinin değişim talebi öncesinde alışma süresini tamamlaması ve yatağı en az 21 gün kullanmış olması gerekmektedir. (Alışma süresi teslim tarihinden sonra başlar)

DETAYLI İNCELE

Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 9 Taksit veya 5 Taksitle 2 Ay Taksit Erteleme

Kampanya Tarihi: 16 Kasım – 31 Aralık

Mobilya ve uyku grubu yatak-baza-başlık ürünlerinde %40’a varan; halı ve aydınlatma ürünlerinde ise %45’e varan indirimlere ek Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit veya 5 Taksitte 2 ay Erteleme fırsatını kaçırmayın! 2 ay ertelemeli ödeme seçeneği ile 2022 yılında ödemeye başlayabilirsiniz!

DETAYLI İNCELE

Hızlı Finansman ile 3 ay ödeme erteleme fırsatı

28 Nisan itibariyle Türkiye Finans Katılım Bankası ile Hızlı Finansman kanalında işbirliği yapılmıştır. Divanev mağazalarında Hızlı Finansman kredisi kullandırılarak girilen siparişlerde mevcut 6 ay 0 faiz seçeneğine ek müşteri talebine bağlı olarak 3 ay ertelemeli ödeme uygulanacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

DETAYLI İNCELE
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2021 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.
logo