Mutfak Setleri

Mutfak Setleri

Evin önemli bir alanı olan mutfak, hem işlevsel hem de dekoratif bir alan olarak öne çıkar. Bu yüzden mutfak setleri, bu alanlarda sıkça kullanılır. Masa ve sandalyeden oluşan bu takımlar, mutfakta rahat bir şekilde yemek yiyip sohbet etmenizi sağlar. Mutfağa özgü tasarımlara sahip bu setler, yaşam alanlarınıza uyum sağlayarak estetik ve dekoratif bir görünüm de oluşturur. Farklı tasarımlara, büyüklüğe ve fonksiyonlara sahip mutfak masa takımı modelleri arasından kullanım alanınıza hitap edeni tercih edebilirsiniz. Mutfağınıza modern ve işlevsel bir dokunuş yapacak mutfak takımları, yaşam alanınızda sofralarınıza eşlik eder ve hayallerinizdeki dekorasyonu oluşturmanızı sağlar.

Özgün tasarımlara sahip Divanev masa sandalye takımları, mutfağınıza yenilikçi bir dokunuş yaparak farklı bir hava katar. Kullanım kolaylığı sunan bu setleri, ister küçük ister büyük mutfaklarda tercih edebilirsiniz. Ayrıca evinizin mutfağında olduğu gibi iş yerinizin mutfağında da bu takımlara yer verebilirsiniz. Farklı dekorasyonlara sahip çeşitli alanlardaki mutfaklar için aradığınız modeller Divanev’de!

Mutfak Seti Modelleri

Mutfak takımı, masa ve sandalyeden oluşan dekoratif ve işlevsel bir mobilyadır. Bu setler, tasarımları açısından birbirlerinden farklıdır. Modern, yenilikçi, avangard tarza sahip mutfak masa setleri vardır. Mutfağa özgü olan bu takımlar ile modern bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, sade ve tek renk olanları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu alternatifler, farklı dekorasyonlara da uyum sağlayabilir. Eğer doğal ve sıcak bir konsept yaratmak istiyorsanız, ahşap mutfak setleri tam size göredir. Gösterişli tasarım detaylarına sahip masa ve sandalyeler ile de daha gösterişli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Özellikle beyaz mutfak masa takımı modelleri, ferah görünümleri ile öne çıkar. Mutfağınızı daha geniş ve ferah göstermek için beyaz renkli setleri inceleyebilirsiniz.

Mutfak masa sandalye takımı modelleri farklı ebatlara sahiptir. Eğer küçük bir mutfağa sahipseniz, 2 kişilik mutfak masa takımı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller, hem mutfakta ayrı bir yemek alanı oluşturmanızı hem de alan tasarrufu yapmanızı sağlar. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz, geniş bir mutfağınız varsa ya da sık sık misafir ağırlıyorsanız, 6 kişilik mutfak masa takımı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu takımlardaki masalar geniş olduğu için yemekleriniz için yeterli alan sağlayabilir. Hem modaya uygun görünüm sunan hem de konforlu bir oturma alanına sahip mutfak sandalyeleri, uzun süre rahatça yemek yemenizi sağlar. Farklı tasarımlarıyla öne çıkan mutfak takımları arasından ihtiyacınıza ve zevklerinize hitap eden modelleri tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı ve Kaliteli Mutfak Setleri

Mutfak masa takımları, modaya uygun tasarımlarının yanı sıra işlevsellikleri ile de öne çıkar. Mutfağa özgü tasarlanan bu setler, kullanım kolaylığı sunar. Mutfak takımı modelleri, kaliteli materyallerle üretilmiş olup uzun ömürlülük gösterir. Ahşabın kalitesine sahip bu mutfak takımları, hem sıcak ve doğal görünümleri hem de dayanıklılıkları ile öne çıkar. Darbelere dayanıklı yapıları sayesinde estetik görünümlerini ve işlevselliklerini uzun süre koruyabilirler. Ayrıca masif ayaklara sahip ahşap mutfak masa takımı çeşitleri, bu özellikleriyle de oldukça dayanıklıdır. Bazı mutfak seti modellerindeki sandalyeler, metal ayaklarla güçlendirilmiş olup darbelere ve aşınmaya karşı daha uzun süre direnç gösterebilir.

Mutfak masa takımı modelleri, rahatça oturabilmeniz için ideal masa yüksekliğine sahiptir. Aynı zamanda sandalyelerde sırt dayamak için kaliteli ve konforlu sırtlıklar vardır. Bazı modellerde, konforlu bir oturma için sünger de vardır. Böylece uzun saatler, rahatça oturabilirsiniz. Küçük mutfak masa takımı çeşitleri, hem iki kişiye hem de dört kişiye uygun boyutları ile oldukça kullanışlıdır. Eğer mutfağınızda küçük bir alanınız varsa, özel bir yemek alanı oluşturmak için bu küçük ama işlevsel mutfak takımlarını tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ve fonksiyonel özelliğe sahip masa sandalye setleri ile mutfağınızda istediğiniz dekoratif görünümü yaratabilirsiniz.

Mutfak Seti Fiyatları

Mutfak masa takımı fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan pek çok unsur vardır. Bunlar arasında takımın tasarımı, kullanılan materyaller, masanın genişliği, sandalye sayısı gibi faktörler yer alır. Örneğin; 2 kişilik masa sandalye takımları ile 4 kişilik olanlar arasında fiyat farkları vardır. Kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza göre bunlar arasından istediğiniz şekilde tercih yapabilirsiniz. Aynı şekilde masanın büyüklüğü de fiyatları etkiler; çünkü bu özellik o takımın kaç kişilik olduğunu da belirler. Çok kişilik mutfak masa takımlarında daha fazla malzeme kullanılır; dolayısıyla fiyatları daha yüksek olabilir. Mutfak seti fiyatları belirlenirken o takımın üretiminde kullanılan malzemeye de bakılır. Örneğin; ahşap ile demir farklı kaliteye ve işleniş biçimine sahiptir. Bu yüzden bu iki materyalin sunduğu görünüm ve kullanım ömrü farklıdır. Ahşap masa takımları ile demir olanlar arasında fiyat farkları vardır. Bazı takımlarda ise ekstra masif ayaklar kullanılır ve masa güçlendirilir. Bu gibi detaylar da mutfak takımlarının fiyatlarına yansır.

Modern, avangard, minimal gibi farklı tarzlara sahip mutfak masa sandalye takımları da vardır. Bu tasarımlar, farklı zevklere hitap eder ve fiyat açısından da farklıdır. Sade mutfak takımı fiyatları ile avangard tasarımların fiyatları aynı değildir. Görünüm açısından farklı olan bu setler, farklı dekorasyonlara ve kullanım alanlarına uyum sağlar. Siz de hem mutfağınızın konseptine hem de zevklerinize uyan tasarımları tercih edebilirsiniz. Özellikle estetik tasarım, kaliteli malzeme, kullanım alanına uygun ölçü ve sandalye sayısı gibi detayların tümünü bir arada elde etmek istiyorsanız, Divanev’in geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Hem aradığınız kriterlere uygun hem de bütçenize hitap eden mutfak masa takımları bulabilirsiniz. Beğendiğiniz setlerle ilgili detaylı bilgileri inceleyebilir ve görsellerini görebilirsiniz. Keyifli sofralarınıza eşlik edecek kusursuz tasarımlara sahip mutfak takımları Divanev’de sizleri bekliyor!
Arrow

Arrow

Lavern Mutfak Seti

Lavern Açılır Masa+Bank+Sandalye

26.460,00 TL

Rima Mutfak Seti

Masa + Rima sandalye (4 adet)

16.765,00 TL

Mulen Mutfak Seti

Masa + Mulen sandalye (4 adet)

23.435,00 TL

Salin Mutfak Seti

Masa + Salin sandalye (4 adet)

22.470,00 TL

Aron Mutfak Seti

Masa + Aron sandalye (4 adet)

19.790,00 TL
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.