Yemek Odaları

Yemek Odaları

Bir evin olmazsa olmaz mobilyaları arasında yemek odası takımı ilk sıralarda yer alır. Ev içinde vakit geçirirken en çok kullanılan alanlardan biri yemek odaları ve mutfaklardır. Bu nedenle her evde mutlaka bir yemek odası takımı bulunur. Hem farklı zevklere hem de farklı ihtiyaçlara hitap eden yemek odaları vardır. Bu sayede kendinize uygun modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Dekorasyon Stilinizi Vurgulayan Yemek Odası Takımları

Evinizin dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan yemek odaları, aynı zamanda işlevsel kullanım sağlar. Farklı konseptlere sahip yemek odası takımları arasından yaşam alanınızın tarzına uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Minimal bir tasarım oluşturmak için beyaz yemek odası takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Düz renkli olan bu takımlar, evinizdeki diğer mobilyalarla da kolayca uyum sağlayabilir. Ayrıca farklı kullanım alanlarında da bu takımları rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda dinamik bir görünüm için farklı renk tonlarının ağırlıkta olduğu yemek odası takımı seçeneklerini de değerlendirmeniz mümkün. Eğer klasik bir dekorasyonunuz varsa modern yemek odaları ile evinizde istediğiniz ambiyansı oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz yemek odası takımını ister mutfağınıza, ister oturma odanıza, isterseniz de salonunuza koyabilirsiniz.

Doğallıktan yanaysanız, kullanmak isteyeceğiniz yemek takımları arasında ahşap görünümlü olanlar ilk sırada yer alır. Örneğin; country yemek odaları vintage ve şık görünümleri ile öne çıkar. Ahşabın doğallığını ve kalitesini bu yemek odası takımlarında görebilirsiniz. Hem masa hem de sandalyeler birbiriyle uyumlu olduğu için kullanım alanınızda sıcak ve samimi bir hava yaratabilirsiniz. Mobilyaların ayakları da tasarım açısından oldukça değişiklik gösterir. Modern tasarıma sahip ya da klasik vurgular için kalın ayaklı modelleri inceleyerek yaşam alanınıza uyum sağlayanı tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı zevklere hitap eden Divanev yemek odası modelleri, istediğiniz dekorasyonu yaratma konusunda size kolaylık sağlar.

İşlevsel ve Konforlu Divanev Yemek Odası Takımı Seçenekleri

Yemek odası takımlarında farklı eşyalar bulunur. Bu mobilyaları kullandığınız alana uygun olarak çeşitli mobilyalarla ortamı zenginleştirebilirsiniz. Örneğin; yemek odası avize modelleri arasından dekorasyonunuza uyumlu bir alternatif seçebilirsiniz. Odayı aydınlatma konusunda da avantaj elde edebilirsiniz. Hem işlevsel hem de şık bir eşya olarak avizeleri tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yemek odası aynası kullanarak da mobilyalarınızın bulunduğu alana daha ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun dışında yemek odası takımınızla uyumlu bir ayna tercih ederseniz, daha estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yemek odası takımları yalnızca mutfakta kullanılmadığı için farklı alanlara uyum sağlayan mobilyalar tercih edebilirsiniz. Yemek odası konsol modelleri, kullanım alanınıza sofistike bir görünüm katar. Aynı zamanda yemek masasında ihtiyacınız olabilecek eşyaları burada depolayabilirsiniz.

Yemek odası takımları; çeşitli ofislerde ve işletmelerde de kullanılır. Çünkü buralarda da uzun saatler vakit geçirilir ve eşyaları koymak için bir alana ihtiyaç duyulur. Yemek odası masa sandalye ve diğer mobilyaları, yaşam alanınızın en uygun yerine koyarak bu mobilyaları işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif bir kullanım da elde edebilirsiniz. Eğer kalabalık bir aileye ya da geniş kullanım alanına sahipseniz, 8 kişilik yemek odası takımı modelleri tam size göredir. Aynı zamanda misafirlerinizi ağırlamak için de açılabilen bir tasarıma sahip ürünler gibi çok kişi kapasiteli alternatifleri tercih edebilirsiniz. Böylece açtığınızda 10-12 kişilik bir masaya sahip olabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip ürünler arasından da kullanım alanınızın büyüklüğüne uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de kaliteli Divanev yemek odası takımları ile yaşam alanınızda çok yönlü avantaj elde edebilirsiniz.

Divanev Yemek Odası Takımı Fiyatları

Yemek odası takımı fiyatları üzerinde etkili olan pek çok faktör vardır. Bu faktörler arasında mobilyaların malzemesi, ölçüsü, sandalye sayısı, tasarım gibi pek çok kriter sayılabilir. Örneğin; klasik yemek odaları ile country yemek odası takımları farklı fiyatlandırılır. Yemek odası takımının kaç kişilik olduğu da önemlidir. Çünkü buna göre oturacak alan sayısı artar ve ürünün ölçüsü büyür. Modern yemek odası takımları ve fiyatları, malzemeye göre de değişiklik gösterir. Çünkü dayanıklı malzemelerle üretilen kaliteli yemek odası takımları, daha uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Bu da fiyatlar üzerinde etkilidir.

Birbirinden ayrılan yemek odaları fiyatları farklı bütçelere hitap eder ve geniş model seçenekleri ile her tarzı kendine çeker. Bütçe dostu yemek odası takımı modelleri için hemen Divanev’in koleksiyonunda yer alan modelleri inceleyebilir, kararınızı verdikten sonra mağazalardan alışverişinizi yapabilirsiniz.
Arrow

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow

Puerta Yemek Odası

Konsol + açılır masa + Puerta alternatif sandalye (4 adet)

44.490,00 TL

6 modül alternatifi

İrma Yemek Odası

Konsol + açılır masa + İrma alternatif sandalye (4 adet)

49.990,00 TL

6 modül alternatifi

Rio Yemek Odası

Sürgü Kapaklı Konsol + Açılır Masa + Rio Sandalye (2 adet) + Bank

31.490,00 TL

8 modül alternatifi

Rebeka Yemek Odası

Konsol + Açılır Masa + Alternatif Sandalye (4 adet)

33.495,00 TL

6 modül alternatifi

Agata Yemek Odası

Konsol + Sabit Masa- Metal Ayak + Alternatif Sandalye (4 adet)

49.990,00 TL Kasada %10 İndirim 44.991,00 TL

8 modül alternatifi

Calis Yemek Odası

Konsol + Sabit Masa+ Bank+ 2 adet Calis Sandalye

28.990,00 TL

6 modül alternatifi

Greta Yemek Odası

Konsol + Açılır Masa + Alternatif Sandalye (4 adet)

48.490,00 TL

6 modül alternatifi

Livio Yemek Odası

Konsol + Açılır Masa+ 4 adet Alternatif Sandalye

39.990,00 TL Kasada %10 İndirim 35.991,00 TL

7 modül alternatifi

Morel Yemek Odası

Konsol + sabit masa + 4 Morel sandalye

23.985,00 TL

5 modül alternatifi

Silvia Yemek Odası

Konsol + Sabit Masa+ 4 adet Silvia Sandalye

33.590,00 TL

7 modül alternatifi

Albero Pearl Yemek Odası

Konsol + Sabit Masa (metal ayaklı) + 4 adet sandalye

57.950,00 TL

6 modül alternatifi

Helis Yemek Odası

Konsol (170cm) + Sabit Masa – Yuvarlak + Helis sandalye (4 adet)

39.250,00 TL Kasada %20 İndirim 31.400,00 TL

7 Modül Alternatifi

Eterna Yemek Odası

Konsol + Sabit Masa + Eterna Alternatif sandalye (4 adet)

45.950,00 TL

7 Modül Alternatifi

Ravel Yemek Odası

Konsol + Sabit Masa – Metal Ayak + Ravel Alternatif sandalye (4 adet)

39.990,00 TL Kasada %10 İndirim 35.991,00 TL

6 Modül Alternatifi

Lodi Yemek Odası

Konsol – Küçük + Açılır Masa - Küçük + Lodi Alternatif sandalye (4 adet)

31.495,00 TL Kasada %10 İndirim 28.345,50 TL

9 Modül Alternatifi

Talin Yemek Odası

Konsol + Yemek Masası (Açılır) - Ahşap Ayaklı + 4 Adet Sandalye

54.450,00 TL Kasada %10 İndirim 49.005,00 TL

5 modül alternatifi

Ribera Yemek Odası

Konsol + Yemek Masası (Açılır) + 4 Adet Alternatif Sandalye

37.450,00 TL

6 Modül Alternatifi

Albero Yemek Odası

Konsol + Yemek Masası (Sabit) - Ahşap Ayaklı + 4 Adet Sandalye

57.950,00 TL

6 modül alternatifi

Leona Yemek Odası

Konsol + Masa + Leona sandalye (4 adet)

72.500,00 TL Kasada %50 İndirim 36.250,00 TL

5 Modül Alternatifi

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.