Divanev Verta Serisi ile Yaşam Alanlarına Çarpıcı Bir Dokunuş

Kasım 2019

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, Verta Serisi ile ışıltılı detaylarla zenginleşen modern bir stili evinize taşıyor.

Yataş Grup’un yeni markası Divanev, hayatının her alanında estetiğe, detaylara ve zarafete önem verenler için Verta Serisi’ni sunuyor. Modern ve çarpıcı tasarımıyla olduğu kadar özenli işçiliğiyle de dikkat çeken Verta Serisi, huzur veren rengiyle farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

İddialı zarafetiyle evinizde bambaşka bir atmosfer yaratan Verta Yemek Odası, etkileyici güzelliğini seriye has rengi, mini desen baskılı konsol kapakları ve bronz detaylarından alıyor. Bronz renkteki metal efektli ayak tasarımı ise bu göz alıcı şıklığı tamamlıyor. Verta Yemek Odası’nın farklı zevklere ve ihtiyaçlara yanıt veren 4 farklı yemek masası seçeneği bulunuyor.

Verta TV Ünitesi, rengiyle eşsiz bir uyum sergileyen bronz kulp ve çerçeve detaylarıyla göz alıyor. Tasarımı desenli kapaklarla daha da zenginleşen Verta TV Ünitesi, açık ve kapalı depolama alanı sunan zengin modül seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor.


verta koltuk

Etkileyici duruşuyla göz alan Verta Yatak Odası, dinginliğiyle huzur veriyor. Son derece fonksiyonel olan Verta Yatak Odası; üç farklı ölçüdeki dolap alternatifi, akordeon mekanizmalı 6 kapaklı dolap seçeneği, geniş depolama alanına sahip dolap içleri ve dolap içi zenginleştirme opsiyonuyla ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Serinin tümünde kullanılan bronz kulp ve çerçevelerle şıklığı tamamlanan Verta Yatak Odası’nın özel karyola ve bazası ise dikiş detaylarıyla öne çıkan yatak başlığıyla da mükemmel bir uyum sergiliyor.
verta yatak

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.