Lambader

Lambader

Ev dekorasyonunuz için özenle seçtiğiniz tüm parçaların ve renklerin daha da öne çıkmasını isterseniz ışığın benzersiz gücünden faydalanabilirsiniz. Doğru seçilmiş ve uygulanmış bir aydınlatma ürünü tüm mekanları olduğundan daha şık, ferah ve göz alıcı bir hale getirecektir. Lambader modelleri bu anlamda ev dekorasyonunuz için size ışıltılı, çarpıcı ve işlevsel aydınlatma imkanları sunar. Divanev'de ahşap ve modern lambader çeşitlerini birçok farklı seçenek ile bulmanız mümkün. Her aşamasında yüksek işçilik uygulanan ve dayanıklı malzemeler ile üretilen Divanev ürünlerine avantajlı lambader fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Lambader Modelleri Hangi Alanlarda Kullanılabilir?


Ayaklı lambader modelleri, ev dekorasyonunda çokça tercih edilen aydınlatma seçeneklerinden biridir. Bu tercihin sebebi, lambaderlerin kolaylıkla yer değiştirebilmesi ve dilediğiniz an farklı bir aydınlatma yaratmanıza olanak tanımasıdır. Işığın yukarıdan yayılmasını tercih ediyor ama göz yoran tavan aydınlatmalarından hoşlanmıyorsanız, tercih etmeniz gereken aydınlatma seçeneği kesinlikle ayaklı lambader ürünleridir. Güçlü ama rahatsız etmeyen yumuşaklıkta bir ışık yayan bu ürünleri evinizin tüm alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğru seçilmiş ve konumlandırılmış modern lambader ile salonunuzun tüm aydınlatma ihtiyacını da kolaylıkla giderebilirsiniz. Aynı zamanda zarif bir ışık altında dinlenmek ya da kitap okumak istediğiniz zamanlarda da bu işlevsel ürünleri kullanabilirsiniz. Yalnızca salonlarda ya da oturma alanlarında değil yatak odalarında, çocuk odalarında ve çalışma odalarında da lambader aydınlatmalarını tercih edebilirsiniz. Özellikle çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan dinlendirici ışık ihtiyacını lambader ürünleri ile giderebilirsiniz. Şapkalı olan modelleri ise dilerseniz yatak ve çocuk odalarınızda gece lambası olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Modern ve Klasik Lambader Seçenekleri


Tasarım lambader çeşitleri bu aydınlatma seçeneğine olan ilginin artmasının da en temel sebepleri arasındadır. İç mimarlar da bu sebeple ev tasarımlarında sıklıkla bu aydınlatma seçeneğinden faydalanır. Bugün tüm dekorasyon ögeleri ile uyum yakalayan geleneksel ya da modern tasarım lambader seçeneklerini bulmanız mümkün. Evinizin genel dizaynında romantik ve geleneksel parçalar ya da desenler kullanıyorsanız, aydınlatma için ahşap lambader ürünlerini ya da şapkalı modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle şapkalarında çiçek motifleri olan pilili tasarımlar bu tarz mekanlar ile müthiş bir uyum yakalar. Çağdaş bir mekan tasarımı uyguluyorsanız, metal lambader seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Gövdeleri için krom ya da altın kaplama uygulaması yapılmış olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Eviniz için ışıltılı ve göz dolduran eşyalar ya da renkler seçtiyseniz, altın rengiyle kaplanmış lambader ürünleri ile genel tasarımınızı destekleyebilirsiniz. Çağı yakalayan minimal tasarımlar arasında bulunan globe ampullü lambaderleri de tercih ederek benzersiz bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz.

Divanev'in Avantajlı Lambader Fiyatları


Divanev, lambader arayışınız esnasında özgürce bir seçim yapabilmeniz için ürünlerini oldukça geniş bir yelpazede sunuyor. Tüm modellerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanıyor ve üretimin her aşamasında üstün işçilik çalışmaları uyguluyor. Benzersiz bir şıklık sunan tasarımları ise tamamen bu güçlü dayanıklılık ilkesi üzerine inşa ediliyor. Bu sayede tercih ettiğiniz tüm lambader modellerini uzun yıllar rahatlıkla kullanmanıza da imkan tanıyor. Divanev tasarımları arasında çağdaş, sade ve dikkat çeken lambader çeşitlerini ya da geleneksel ve romantik çizgiler taşıyan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz ayarlanabilir ayaklı bir ürün seçerek ışığın yayılım alanını her seferinde değiştirebilir ya da şapkalı bir lambader seçerek ürünü gece lambası olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Divanev'in sunduğu seçenekler arasından kendinize ve evinize en uygun tercihi yaparak ışığın gücünden faydalanabilir ve mekanlarınızı daha da dikkat çekici ya da huzurlu hale getirebilirsiniz.
Arrow

Arrow

Ralf Lambader

G: 13,5 Y: 175

4.495,00 TL

Lizen Lambader

G: 25 Y: 160

6.995,00 TL

Siyah

Virgo Sehpalı Lambader

G: 50 Y: 180

6.895,00 TL Kasada %15 İndirim 5.860,75 TL

Vizon

Nidus Lambader

G: 30 Y: 152

4.495,00 TL

Siyah

Feris Üçlü Lambader

Y:163 cm

6.495,00 TL

Siyah

Lorena Lambader

Y:175 cm Ç:50 cm

2.135,00 TL

Mat Gold

Rossina Lambader

Y:162 cm Ç:45 cm

5.395,00 TL

Antrasit

Cos Lambader

Y:165 cm

1.705,00 TL

Beyaz

Zeta Lambader

Y:162 cm

4.995,00 TL Kasada %20 İndirim 3.996,00 TL

Siyah

Lucas Lambader

Y:160 cm

4.795,00 TL

Kahverengi

Carla Lambader

Y: 180 cm

6.395,00 TL

Siyah

Pia Üçlü Lambader

Y: 158 cm

7.995,00 TL

Siyah

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.