Dekorasyonun Tamamlayıcısı Ev Tekstili Önerileri

Evinizi dekore ederken mobilya seçimlerinin yanı sıra önem vermeniz gereken konuların başında ev tekstili de gelir. Evinizin her alanında çeşitli kullanım amaçlarına sahip olan ev tekstili ürünleri, yaşam konforunuzu artırırken aynı zamanda dekorasyonunuzun tamamlayıcı öğesidir. Oturma odasından salona, yatak odasından banyoya kadar evin her alanında kullanılan ev tekstili ürünleri, yaşam alanlarınızda istediğiniz etkiyi yaratmanızı büyük oranda etkiler.

Ev tekstili ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken unsurların başında evinizde kullandığınız mobilyaların tarzı ve renklerin uyumu gelir. Evinizdeki her bir yaşam alanını kendi içinde değerlendirerek seçimler yapmanız da oldukça önemlidir. Yatak odası, oturma odası, salon ya da banyo için seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken nokta, seçim yapacağınız odada kullanılan mobilyanın bütünsel dekorasyona etkisidir. Böylece pek çok farklı seçenek içinden eviniz için en doğru ev tekstil ürünlerini kolaylıkla seçebilirsiniz. Divanev ev tekstil ürünleriyle siz de yaşam alanlarınızda istediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz.

Ev Tekstili Ürünleri ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın 


Ev tekstilinde halı seçimi dekorasyonun en keyifli aşamaları arasında yer alır. Evinizin farklı odalarında kullanacağınız halılar dekorasyona uygun seçildiğinde bir anda ortama sihirli bir dokunuş katar .

Halı seçimi pek çok kişinin en fazla zorlandığı konulardan bir tanesidir. Özellikle geniş ürün yelpazesi içerisinde mobilyalarınıza ve odanın geneline uygun halıyı bulmak zor görünebilir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir kaç püf noktasını bilirseniz en doğru seçimi yapacağınızdan kuşkunuz olmasın. Öncelikle halı seçiminde mobilya ve perdenin renginin belli olması çok önemlidir. Mobilya ve perdenizin rengini ön planda tutarak halınızın rengine ve desenine karar verebilir, bu doğrultuda en doğru seçimi yapabilirsiniz. Halının ölçüleri de bir diğer önemli detaydır. Mobilyalarınızı yerleştirdiğiniz alanın çerçevesinden dışarı çıkmayan ama aynı zamanda merkezde çok küçük durmayan halı ölçüleri odanın genel atmosferini dengeleyecektir.

Dekorasyonun Önemli Detayları

Ev dekorasyonu her detayıyla bir bütündür. Pek çok farklı parçadan oluşan bu geniş kavram ancak tüm parçalar doğru şekilde bir araya getirildiğinde anlamlı bir bütünü oluşturur. Bu detaylar arasında ilk olarak banyolar ele alınabilir. Banyolar evin diğer bölümleri kadar önemlidir. Burada kullandığınız tekstil ürünleri sizin zevkinizi ve dekorasyon anlayışınızı vurgular. Bir evde banyo dekorasyonunda gösterilen özen, ev sahibinin kendisine ve misafirlerine gösterdiği özenin yansımasıdır. Banyo havlusu ve el havlusu seçerken doğal malzemeli ürünlere yönelmek gerekir. Bunun yanı sıra ürünlerin tasarımı ve şıklığı da oldukça önemlidir.

Divanev havlular, kalitesinin yanı sıra, sade ve kullanışlı tasarımı ile pek çok seçenek sunmaktadır. Modern nakışlar, danteller, ya da farklı dokuların bir araya gelmesiyle oluşturulan modeller arasından size ve dekorasyonunuza uyan alternatiflerden kolaylıkla seçebilirsiniz.

Yatak Odanızın Yıldızı Yatak Örtüleri 

 

Özenle seçtiğiniz yatak odanızı dekore etme süreci oldukça keyiflidir. Odayı daha sıcak ve yaşanabilir kılan, dinlendirici etkisi ve şık görünümüyle dekorasyonu tamamlayan yatak örtüleri, yatak odalarının olmazsa olmazıdır. Yeni evlenenler için ev tekstili ve çeyiz setlerinin başında yatak örtüsü gelir. Evin diğer yaşam alanlarında olduğu gibi yatak odasında da dekorasyona önem veren herkes için doğru ürünü seçmek önemlidir. Tercih edeceğiniz yatak örtüsünün, yatak odası mobilyanızın rengine uyumlu olması gerekir. Renk seçimi yaparken yatak başlığı ya da mobilya rengine odaklanabilirsiniz. Renk seçenekleri arasında kararsız kalıyorsanız her odaya uyum sağlayan pastel tonları veya yumuşak renkleri tercih edebilirsiniz.

Romantik ve zarif çizgilere sahip Divanev yatak örtüsü seçenekleri, modern ve elegan çizgileriyle her zevke ve dekorasyona uygun çeşitli alternatifler sunar. Kaliteli kumaş ve işçiliğin bir araya gelmesiyle oluşan modeller, yatak odasının tasarımını tamamlamanın yanı sıra yıllarca kullanılabilecek kadar uzun ömürlüdür.

Alternatif yatak tekstili kullanımında, yatak örtüsü ile uyumlu nevresim ve pike takımları kullanarak yatak odası dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz.

Ev Tekstili Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli? 

 

Ev tekstili evin tüm yaşam alanlarına hakimdir ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dekorasyonu tamamlayan ev tekstili ürünlerini seçerken bazı püf noktalarına dikkat etmek daha doğru ve içinize sinen tercihler yapmanızı kolaylaştırır. Tercihlerinizi yaparken herkes için geçerli olan konular ise şöyledir:

Siz de dekorasyonunuzun tamamlayıcı öğesi ev tekstili ürünleri ile evinizde dilediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Divanev’in geniş ve kaliteli ürün çeşitliliğinde yer alan hem stil sahibi hem de doğal ürünler yaşam alanlarınızda sizi yansıtırken aynı zamanda evinizde konforu doyasıya yaşamanızı sağlar. Divanev tekstil ürünlerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.