Modüler Köşe Dolap

Modüler Köşe Dolap

Yatak odalarının ve giyinme odalarının olmazsa olmaz mobilyası köşe dolap, aynı zamanda ev dekorasyonunda da önemli bir rol oynar. Pratik kullanım imkanı sunan bu ürünler, kıyafetleri düzenli bir şekilde muhafaza etmeyi sağlar. Bu sayede alan tasarrufu imkanı verir ve kullanım alanında şık bir hava yaratır. Evin köşesine denk gelecek şekilde tasarlanan bu dolaplar, oda içinde az yer kaplar. Böylece dolabı konumlandırmaktan kaynaklı oluşan kör nokta sorunlarını çözer. L şeklinde olan bu dolapların kapakları da kolayca açılıp kapanabilir. Evinize uygun köşe gardırop modelleri arasından seçim yapabilir ve dekorasyonda pratiklik elde edebilirsiniz.

Her Tarza Hitap Eden Köşe Dolap Modelleri

Farklı model seçenekleri sunan köşe gardrop, kullanım alanlarına ve boyutlarına göre çeşitlenir. Kapak sayısına göre farklı modelleri bir arada bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun büyüklükteki köşe dolaplar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu dolaplar, tasarımlarına göre de birbirlerinden ayrılır. Sahip oldukları tarz ile hitap ettikleri kullanım alanı değişiklik gösterir. Örneğin; sade ve düz tasarıma sahip dolaplar, modern bir dekorasyon oluşturmak için idealdir. Ahşap görünümlü köşe dolap modelleri ise daha doğal bir tarz sunar.

Evinizin dekorasyonuna uygun olarak köşe gardrop konusunda renk seçimi de yapabilirsiniz. Bu sayede daha uyumlu bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tek renk olarak siyah, beyaz, gri modeller, klasik tasarımları ile öne çıkar. Çok renkli köşe dolapları ise özellikle çocuk odalarında kullanım için uygundur. Ortama ikonik bir ambiyans katar. İhtiyacınıza ve zevklerinize uygun köşe gardırobu tercih ederek yatak odanızda ya da giyinme odanızda şıklık sağlayabilirsiniz. Yatak odası köşe dolap modelleri, geniş model yelpazesi ile sizleri bekliyor.

Fonksiyonel Köşe Dolapları

Köşe gardrop modelleri, sahip oldukları özelliklere göre çeşitlenir. Bu özellikler, gardıropların daha işlevsel olmasını sağlar. Yalnızca kıyafetleri depolama konusunda değil, aradığınız kıyafeti kolay bulmanız ve dolabı odaya daha rahat koyabilmeniz açısından da fonksiyonel modeller ön plana çıkar. L tipi köşe gardırop çeşitleri, duvarların köşe birleşim yerlerine konumlandırarak alan tasarrufu elde edebilirsiniz. Özellikle ölü alan yaratmadan depolanan bu dolaplarda hem daha fazla elbise muhafaza edebilirsiniz hem de odada geniş bir alan oluşturabilirsiniz.

Bazı modeller daha da ergonomik kullanım sağlar. Örneğin; modüler köşe dolap çeşitleri kolayca hareket ettirilebilir. Bu sayede oda içinde konumlandırma konusunda size avantaj sunar. Dolapların hareket edebilir parçalarını, odanızın tasarımına uygun olarak yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz bu hareketli parçaları ayrı ayrı koyabilir, isterseniz de L şeklinde konumlandırabilirsiniz. Her bir köşe dolap modülü, geniş iç hacme sahip olduğundan ortak kullanıma da oldukça uygundur. Bu sayede yatak odanızda eşinizle birlikte aynı dolabı paylaşarak ekstra alan kaplamamasını sağlayabilirsiniz.

Köşe Dolap Kullanım Alanları

Oldukça geniş bir kullanım alanına hitap eden bu mobilyalar, aynı zamanda işlevseldir. Genellikle kıyafet, ayakkabı, takı gibi eşyaları depolamak için kullanılan bu dolaplar, yatak odalarında ve giyinme odalarında konumlandırılır. Ayrıca köşe dolap, evin çeşitli alanlarında da kullanılabilir. Örneğin; misafir odası, salon, oturma odası gibi yerlerde eğer geniş bir alana sahipseniz, bu ürünlere yer verebilirsiniz. Bu sayede hem eşyalarınızı depolamak için ekstra bir alan elde edebilir hem de evinizin dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz. Geniş iç hacme sahip olan bu mobilyalarda misafirleriniz için sakladığınız yastık, yorgan, battaniye, çarşaf vb. eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Yani kullanım amacı çok çeşitli olduğu için kullanım alanı da oldukça geniştir.

Bu mobilyaları yalnızca evde değil, ofiste ya da restoran gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin; ofisinizdeki özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak ve alan tasarrufu yapmak için L şeklindeki dolapları tercih edebilirsiniz. Bu modüler köşe dolap çeşitleri sayesinde iş yerinizde dekoratif bir görünüm de oluşturabilirsiniz. Eğer restoranınızda ya da işlettiğiniz mekanda sofistike bir konsept oluşturmak istiyorsanız, farklı tasarımlardaki köşeli dolap çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Evde ya da iş yerinde sahip olduğunuz depoya da bu mobilyaları koyabilirsiniz. Köşe gardrop ve dolap modelleri arasından kullanım alanınıza uygun seçim yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Köşe Dolap Fiyatları

Köşe gardıroplar, farklı tarzlara hitap eden tasarımlara sahip olduğu için fiyat açısından da değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden bir dolap bulabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları belirlenirken dolabın ölçüsü, iç yapısı, malzemesi, tasarımı göz önünde bulundurulur. Örneğin; 6 kapaklı köşe gardroplar ile 12 kapaklı modeller arasında fiyat farkları görülür. Çünkü bunların ölçüsü ve dolayısıyla kapasitesi farklıdır. İç yapı, raf sayısı, askıların yapısı gibi faktörler de fiyatlar belirlenirken dikkate alınır. Köşe elbise dolabı çeşitleri farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu malzemenin kalitesi de fiyatlara doğrudan yansır. Çünkü malzemenin kalitesi dolabın kullanım ömrünü etkiler. Daha uzun ömürlü bir kullanım için dayanıklı ve sağlam malzemelerle üretilen alternatifleri tercih etmelisiniz. Farklı tasarımlara sahip köşe gardıroplar da fiyat açısından değişkenlik gösterir. Örneğin; modern ve sade görünümlü dolaplar ile daha gösterişli olanlar farklı fiyatlandırılır. Gardırobun sahip olduğu fonksiyonlar da fiyat açısından oldukça önemlidir. Modüler olanlar ile sabit formlu olanlar fiyat olarak farklıdır.

Farklı tasarımlara, özelliklere ve fiyatlara sahip köşe gardırop modelleri arasından kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Farklı modelleri bir arada sunan Divanev sayesinde aradığınız köşe gardırobu, kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde bulabilirsiniz. Web sitesinde yer alan modelleri inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve hangisini alacağınıza kolayca karar verebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli satın almak için en yakındaki Divanev satış noktasına gidebilirsiniz.
Arrow

Arrow

Lodi Köşe Dolap

12.570,00 TL

Rio Köşe Dolap

4.350,00 TL

Romana Köşe Dolap

8.455,00 TL
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.