TV Sehpası

TV Sehpası

TV Sehpası

Birbirinden özgün tasarımları ve işlevsel özellikleriyle ev dekorasyonunuza farklıklık katan TV sehpası modelleriyle yaşam alanlarınızdaki konforunuzu yükseltebilirsiniz. En popüler mobilyalar arasındaki bu ürünler, iç mekanlarınızda yer tasarrufu yapabilmenize imkan sağlarken ekstra depolama alanlarını da sizlere sunuyor.

Televizyon Sehpası Modelleri

Televizyon sehpaları farklı boyut seçenekleriyle mekana göre özel çözümler yaratabilmenize yardımcı olurken onlarca model seçeneğiyle klasik ya da modern her türlü beğeniye hitap etmeyi başarıyor. Divanev televizyon sehpası modelleri arasında incelikli çizgilere sahip ve kullanışlı modeller bulunuyor. Sizler de özgün zevkinize uyan ürünleri kolaylıkla seçerek istediğiniz dekorasyon stiline ulaşabilirsiniz. Televizyon sehpası tercihinde bulunurken ilk olarak ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız, kullanacağınız ürünün daha uzun süre sizinle birlikte olabilmesine imkan sağlıyor. Kapaklı raflara, çekmece ve açık raf sistemlerine sahip modeller sayesinde eşyalarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Televizyon keyfinizi en üst seviyeye taşıyabileceğiniz mobilyalara ses sisteminizi yerleştirebilir, ister sevdikleriniz ile isterseniz tek başınıza son derece eğlenceli bir film keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca kitaplık amacıyla kullanabileceğiniz bir adet raf ve en güzel hatıralarınızın olduğu fotoğrafları üstüne konumlandırarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ev içinde vakit geçirmeyi keyifli bir hale getirebileceğiniz televizyon sehpalarını oturma odanız ya da salonunuzda kullanabilirsiniz. Eğer dar mekanlara sahipseniz kompakt sistemleri tercih etmeniz, iç mekanınızın olduğundan daha geniş ve ferah gözükmesine de yardımcı oluyor. Bunun için açık raf sistemleriyle dizayn edilen sade tasarımlara yönelebilir, oluşturacağınız yalın görünüm ile geniş bir salon algısı yaratabilirsiniz.

İşlevsel ve Modern TV Sehpası Çeşitleri

Birbirinden özgün tasarımlarıyla dikkat çeken TV sehpa modelleri, iç mekan mobilyalarıyla kusursuz bir uyum sağlıyor. Mobilyanızı, mevcut mobilyalarınızla aynı doku ve renklerde satın alabilir veya tamamen zıt bir tasarım tercih ederek yeni TV sehpanızı mekanın odak noktası olarak ön plana çıkarabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sayesinde özgün mekan tasarımınızı ortaya koyabilirsiniz. Klasik tasarımlardan vazgeçemeyenlerdenseniz, desenli kulplara ve lükens ayaklara sahip olan sehpaları tercih edebilirsiniz. Üzerinde dekoratif ögelerinizi sergileyebileceğiniz yatay ve sade tasarımlar sayesinde son derece modern mekanlar oluşturabilirsiniz. Aynı anda kapalı ve açık raf sistemiyle keyifli ortamlar yaratabileceğiniz ürünler, işlevsel kullanımlarıyla hayalinizdeki dekoratif stili gerçeğe dönüştürebilmenizi sağlıyor. Televizyonunuzun boyunu izleme açınıza göre yükseltip alçaltabileceğiniz modellerle görsel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kullandığınız elektronik eşyaların ve aksesuarlarınızın her zamankinden daha estetik gözükmesini sağlayan TV sehpaları çok fonksiyonlu olduğundan dolayı herkesin evinde kendisine yer buluyor. Oyun konsolları, decoder ve video oynatıcı gibi cihazlarınızı TV sehpası üzerinde düzenli bir şekilde barındırabilirsiniz.

TV Sehpa Fiyatları

Yaşam alanınızdaki karmaşayı en iyi şekilde çözüme kavuşturabilen sehpalar portatif yapılarıyla da ön plana çıkıyor. Modern ve klasik tarzın bir arada kullanıldığı TV sehpası modelleri, geniş yelpazedeki ürün çeşitliliği ile evinizin dekorasyonunu güçlendiriyor. Sizler için kullanışlı alanlar yaratan TV sehpa fiyatları kullanılan malzeme, model boyutları ve özellikleri göz önünde bulundurularak değişiklik gösteriyor. Kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran ürünler televizyonlarınız ve uydu alıcılarınız için de sizlere alan sunuyor. Aynı zamanda ürünlerde depolamak istediğiniz objelerinize özel ek bölmeler yer alıyor. Farklı boyutlardaki çeşitli modeller sayesinde her türlü mekana kolaylıkla adapte olabilen Divanev TV sehpası modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz.
Arrow

Arrow

Rio Tv Sehpası

7.600,00 TL
pikto

Agata TV Sehpası - Düz Desen

16.765,00 TL
pikto

Agata TV Sehpası

16.765,00 TL
pikto

Calis Tv Sehpası

5.890,00 TL
pikto

Greta TV Sehpası

16.355,00 TL
pikto

Livio TV Sehpası Büyük

13.090,00 TL
pikto

Livio TV Sehpası Küçük

11.830,00 TL
pikto

Morel TV Sehpası Büyük

5.470,00 TL
pikto

Morel TV Sehpası Küçük

3.250,00 TL
pikto

Silvia Tv Sehpası

11.760,00 TL
pikto

Albero Pearl TV Sehpası Büyük

29.660,00 TL
pikto

Albero Pearl TV Sehpası Küçük

20.330,00 TL
pikto

Albero Pearl TV Sehpası Bazalı

10.595,00 TL
pikto

Helis TV Sehpası Büyük

12.455,00 TL
pikto

Helis TV Sehpası Küçük

6.780,00 TL
pikto
yeni

Eterna TV Sehpası

16.245,00 TL
pikto
yeni

Eterna TV Sehpası - Şömineli

22.650,00 TL
pikto
yeni

Eterna TV Sehpası Bazalı

10.455,00 TL
pikto

Lodi TV Sehpası - Büyük

8.330,00 TL
pikto

Lodi TV Sehpası - Küçük

6.760,00 TL
pikto

Lodi TV Sehpası - Bazalı

8.145,00 TL
pikto

Talin TV Sehpası

TV Sehpası

8 modül alternatifi

18.910,00 TL
pikto

Talin TV Sehpası Bazalı

Bazalı TV Sehpası

8 modül alternatifi

12.940,00 TL
pikto

Ribera TV Sehpası

11.755,00 TL
pikto

Ribera TV Sehpası Bazalı - Çekmeceli Modül

5.445,00 TL
pikto

Ribera TV Sehpası Bazalı - Kapaklı Modül

5.775,00 TL
pikto

Albero TV Sehpası - Büyük

29.660,00 TL
pikto

Albero TV Sehpası - Küçük

20.330,00 TL
pikto

Albero TV Sehpası - Bazalı

10.595,00 TL
pikto

Leona TV Sehpası

23.860,00 TL
pikto
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.