Panolu TV Ünitesi

Panolu TV Ünitesi

Salonların ve oturma odalarının vazgeçilmez mobilyası olan panolu TV ünitesi, evinizin dekorasyonu açısından büyük önem taşır. İşlevsel özellikleriyle öne çıkan ürünler, televizyon koymak için geniş bir alan sunar. Her türlü oda büyüklüğüne göre tasarlanan panolu TV üniteleri, ev dekorasyonuna katkı sağlar. Dolap, çekmece, raf gibi çeşitli fonksiyonel özellikleriyle de öne çıkan modeller, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Daha düz renklere sahip TV üniteleri sade bir stil sunarken, mermer desenli modeller salonunuza havalı bir görünüm kazandırır. Siz de bu modeller arasından evinizin alanına ve dekorasyonuna en uygun ürünleri inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Hem Kaliteli Hem İşlevsel Panolu TV Ünitesi Modelleri

Panolu TV ünitesi, birçok farklı model seçeneğiyle kullanım alanlarının boyutlarına, şekline ve mimarisine uygun seçenekler sunar. Modeller arasında yer alan dolaplı ürünler ek depolama alanı sunarken, açık raflı ürünler daha modern bir görünüm vadeder. Ahşap, metal, mermer gibi farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler tasarımlarına göre de farklılık gösterir. Örneğin; daha klasik ve sade üniteler özgün bir dekorasyon için ideal iken, çeşitli desenlere sahip ürünler göz alıcı bir stil sunar. Ahşap görünüme sahip üniteler daha doğal bir stilin öncüsü olur. Arka panolu TV ünitesi ise ev dekorasyonuna etkileyici bir dokunuş yapar.

Renk olarak da birçok farklı model sunan panolu TV ünitelerini, evinizin duvar renklerine ve dekorasyonuna uygun olarak seçebilirsiniz. Böylece salonunuzun tarzı ve renkleriyle birbirine uyumlu bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Siyah, beyaz, kahverengi gibi klasik renklere sahip ürünlerin yanı sıra renkli ve desenli modeller de kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de bu ürünler içerisinden zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde televizyon izleme keyfini daha konforlu hale getirebilir, aynı zamanda kullanım alanınıza havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Panolu TV ünitesi modelleri birbirinden etkileyici tasarımlara sahip geniş ürün yelpazesiyle sizleri bekliyor.

Her Tarza ve Bütçeye Uygun Panolu TV Üniteleri

Farklı tasarımlara sahip olan panolu TV üniteleri, her zevke hitap eden modelleriyle öne çıkar. Klasik modellerden rustik modellere, daha parlak detaylar ile süslenen modellerden özgün modellere kadar birçok ürün kullanıcıların beğenisine sunulur. Ev dekorasyonuna çok güzel bir görünüm sunan ürünleri inceleyerek tarzınıza en uygun olan modelleri belirleyebilirsiniz. Bu modeller arasından salonunuzun tarzına uygun olan ürünleri bulabilirsiniz.

Panolu TV ünitesi fiyatları çeşitli faktörlerden kaynaklı farklılık gösterir. Ürünlerin fiyatı belirlenirken tasarım, boyut, kullanılan malzeme gibi unsurlar göz önüne alınır. Örneğin daha küçük modeller ile büyük modeller arasında fiyat farkı bulunur. Dolap, çekmece, raf sistemi ve farklı detaylar da fiyat belirle politikasını etkiler. Üretimde kullanılan malzemenin türü ve kalitesi de fiyat belirleme aşamasında önem arz eder. Ahşap malzeme kullanılarak tasarlanan ürün ile mermerden üretilen ürün arasında fiyat farkı oluşur. Farklı fiyatlara sahip panolu modeller arasında her bütçeye uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Ürünlerin tasarımlarını ve fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyerek istediğiniz tarzda bir TV ünitesine sahip olabilirsiniz.

Farklı tasarımlara, tarzlara ve fiyatlara sahip olan panolu TV üniteleri arasından hem zevkinize hem de bütçenize en uygun olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Panolu TV ünitesinin birçok farklı modelini bir arada sunan Divanev sayesinde aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir deneyim sunan uygun fiyatlı bir şekilde alabilirsiniz. Web sitesinde yer alan birbirinden işlevli modelleri inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilir ve almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü satın almak için en yakınınızda yer alan Divanev satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.
Arrow

Arrow

Lodi TV Sehpası Bazalı – Arka Pano

4.595,00 TL

a
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.