Yataklı Köşe Koltuklar

Yataklı Köşe Koltuklar

Koltuk takımı, evlerin elzem mobilyaları arasında yer alır. Hem dekoratif hem de işlevsel olan bu eşyalar arasında yataklı köşe koltuk seçenekleri de vardır. Özellikle küçük evlerde alan tasarrufu yapmayı sağlayan bu modeller, estetik görünümleri ile evinize modern bir görünüm kazandırır. Pratik bir şekilde yatağa dönüştürerek kullanabilir ve hem oturma hem de uyuma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yataklı Köşe Koltuk Modelleri

Yataklı köşe koltuk modelleri, farklı dekorasyonlara uyum sağlayan tasarımları ile öne çıkar. Böylece kendi zevklerinize hitap eden çeşidi kolayca bulabilirsiniz. Sade tasarıma sahip yataklı köşe koltuk takımı, farklı dekorasyonlara uyum sağlama açısından daha avantajlıdır. Modern görünüme sahip bu takımlar, yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuş yapar. Avangard tarza sahip yataklı köşe koltuklar ise dekorasyonda ön plana çıkar. Kullanım alanınızın konseptine uygun olarak seçim yapabilirsiniz.

Köşe yataklı koltuk modellerinde renk seçeneği de oldukça fazladır. Ferah bir görünüm için açık renkleri, modern bir dekorasyon için pastel renkleri, gösterişli bir tasarım için ise renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Yataklı köşe koltuklar, büyüklüklerine göre de çeşitlenir. Oturma alanı olarak daha geniş modeller bulabileceğiniz gibi mini yataklı köşe koltuk alternatifleri de bulabilirsiniz. Yatak haline dönüştürdüğünüzde tek kişilik ya da çift kişilik yatak alanı sunan modeller de vardır. Hem kullanım alanınıza hem de ihtiyaçlarınıza hitap eden seçenekler sizleri bekliyor!

İşlevsel Yataklı Köşe Koltuk Tasarımları

Yataklı köşe koltuklar, işlevsel yapıları ile öne çıkar. Oturma alanı sunmalarının yanı sıra yatağa dönüşerek konforlu bir uyuma alanı da sağlarlar. Ayrıca bazalı yataklı köşe koltuk modelleri bulmanız da mümkündür. Bu modellerde, alt kısımda bir baza vardır ve eşyalarınızı depolamanız için size ekstra alan verirler. Hem yatağa dönüşme hem de eşya muhafaza etme imkanı sunan bu yataklı köşe koltuğu çeşitleri, özellikle küçük bir eviniz varsa tam size göredir, çünkü hem alan tasarrufu hem de bir eşyayı çok amaçlı kullanmanızı sağlar.

Sandıklı yataklı köşe koltuk sayesinde eşyalarınızı rahat ve güvenli bir şekilde saklamanız mümkündür. Bu koltukları yatak haline dönüştürmek için oturma alanını kaldırdığınızda, sandık kısmını da görebilirsiniz. Tek başınıza kolayca yatak haline dönüştürebileceğiniz pratik tasarıma sahiptirler. Yataklı köşe koltuk takımı çeşitleri, farklı kumaşlarla üretilip kullanım açısından avantaj sunar. Keten ve kadife gibi kaliteli kumaşlarla tasarlanan bu modeller, uzun ömürlüdürler. Aynı zamanda kolay temizlenebilir olmaları da size pratiklik ve işlevsellik sunar.

Yataklı Köşe Koltuk Fiyatları

Yataklı köşe koltuk takımı fiyatları bazı kriterlere göre değişkenlik gösterir. Dolayısıyla her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden bir model bulmak mümkündür. Köşe koltukların üretiminde kullanılan materyal, kumaş kalitesi, büyüklük, tasarım gibi unsurlar fiyatları etkiler. Örneğin, kadife kumaşlı modeller ile keten kumaşlı olanlar farklı fiyatlara sahiptir, çünkü bu kumaşların görünümü ve yapısı birbirinden farklıdır. Aynı şekilde koltuğun ayaklarının ahşap ya da metal olması da fiyatlara yansır. Kullanım kalitesi ve görünüm açısından bu iki materyal farklıdır.

Yataklı köşe koltuk fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise koltuğun genişliğidir. Daha geniş modeller, küçük olanlara göre yüksek fiyatlı olabilir, çünkü bu ürünlerde daha fazla malzeme kullanılır. Aynı şekilde yataklı köşe koltuklar, yatak olduğunda tek kişilik mi çift kişilik mi alan sunduğuna bağlı olarak da fiyatlandırılır. Bazı modellerde, takım içinde tek kişilik berjer de bulunur. Takımdaki parça sayısına göre de fiyatlandırma yapılır.

Hem zevklerinize hem de ihtiyaçlarınıza hitap eden yataklı köşe koltuk takımlarını Divanev’de bütçenize uygun bir şekilde bulabilirsiniz.
Arrow

Arrow

Arina Köşe Takımı

Köşe Takımı - Kadife kumaş

36.490,00 TL

2 farklı kumaş

5 renk seçeneği

Fresno Köşe Takımı

Köşe Takımı- Keten kumaş

38.500,00 TL Kasada %15 İndirim 32.725,00 TL

2 farklı kumaş

6 renk seçeneği

Ravel Köşe Takımı

Keten Kumaş

37.700,00 TL Kasada %25 İndirim 28.275,00 TL

2 farklı kumaş

7 renk seçeneği

Nola Köşe Takımı

Keten Kumaş

13.900,00 TL Kasada %5 İndirim 13.205,00 TL

2 farklı kumaş

5 farklı renk seçeneği

Deco Köşe Takımı

Yataklı Sandıklı Köşe Takımı- Keten kumaş

39.900,00 TL Kasada %15 İndirim 33.915,00 TL

2 farklı kumaş

11 renk seçeneği

Vena Köşe Takımı

1 Adet Yataklı Köşe Koltuk-Kadife Kumaş

24.995,00 TL Kasada %10 İndirim 22.495,50 TL

2 farklı kumaş

11 renk seçeneği

Otto Köşe Takımı

1 Adet Yataklı Köşe Takımı- Kadife Kumaş

29.995,00 TL Kasada %20 İndirim 23.996,00 TL

2 farklı kumaş

12 renk seçeneği

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.