Köşe Takımları

Köşe Takımları

Köşe koltuk takımı çeşitleri, yaşam alanlarını konforla buluşturuyor. Modern tasarım detayları ile kullanıcıların hayatına değer katan köşe koltuk takımları, fonksiyonel stilleriyle etkili bir rahatlık sağlıyor. Modeller hem ihtiyaçlara ve beklentilere hem de beğenilere ve sosyo-ekonomik şartlara hitap eden özelliklerde tasarlanıyor. L koltuk çeşitleri model, dizayn, kumaş, renk ve ebat seçenekleri ile çağdaş mekânların dekorasyonuna eşlik eden nitelikte. Yer tasarrufu sağlayan yapısıyla ön plana çıkan L koltuk alternatifleri, aynı zamanda geniş oturma alanları da yaratıyor. Beklentilere ve zevklere hitap etmeyi başaran tasarımlar, bulundukları her ortama farklı bir nüans kazandırma konusunda oldukça etkili. Köşe takımı modelleri sayesinde salon, oturma odası ve misafir odası gibi alanlarda özel oturma köşesi oluşturmanız mümkün oluyor. Deri, kadife ve keten türü kaliteli kumaşların kullanıldığı köşe koltuk takımları, dayanıklı yapıya sahip. Özgün ve tarz yaratan tasarımların yer aldığı konseptte, yenilikçi ve estetik detaylar hâkim. Köşe koltuk takımı koleksiyonu içerisinde, dekorasyon stilleriyle bütünleşen ceviz, aytaşı, siyah veya beyaz ayaklı seçenekler bulunuyor. Bu sayede köşe takımı alternatifleri ile parke, fayans, marley ve laminant gibi farklı özelliklere sahip zeminler üzerinde ahenkli bir kombin açığa çıkıyor. Cazip fırsatlarla sunulan modern, konforlu ve fonksiyonel köşe takımı fiyatları, yaşam alanlarındaki rahatlığı ileri seviyeye taşımak isteyenlere büyük avantaj sağlıyor.

Köşe Koltuk Takımı ModelleriKöşe koltuk takımı modellerinin detayları, konfor tercihlerine yön veren nitelikte. İlk bakışta dikkat çeken kolçak stilleri, sırt minderleri ve dekoratif yastıkları hem modellerin rahat yapısını ortaya koyuyor hem de görsel bir zarafet yansıtıyor. Köşe takımı yelpazesinde sağ veya sol taraflı yön seçeneklerinin yanı sıra berjer ya da koltuk kombinleriyle tamamlanan konseptler de var. Kadife, keten, deri türü kumaşların kullanıldığı köşe koltuk takımları, aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım da vadediyor. Tasarımların her biri yenilikçi ve özgün detaylarla bir araya geldikten sonra krem, bej, gri gibi soft renklerin yanı sıra kahve tonları, koyu mavi ve haki gibi göz alıcı renklerle bütünleşiyor. Yataklı köşe koltuk ile yaşam alanlarına taşınan konfor, oturma ve uyku gereksinimlerine tek konseptte cevap veren nitelikte. Açılıp kapatılması oldukça pratik olan fonksiyonel tasarımlı köşe koltuk takımları, modellerin tercih edilmesi bakımından etkili oluyor. Sandıklı L koltuk çeşitleri, geniş depolama alanı yaratan özelliğiyle de muntazam saklama bölümleri oluşturuyor. Ayrıca L koltuk tasarımları hem oturma ve uyku ünitesini bir araya getirmesi hem de iç mekânın verimli kullanılması bakımından etkili. İhtiyaçlara ve zevklere hitap eden köşe koltuk modelleri zengin renk, desen ve tasarım unsurları eşliğinde, zamansız bir havaya bürünüyor. Çağdaş çizgileri işlevsellikle buluşturan köşe koltuk takımı seçenekleri, tüm detaylarıyla birlikte evinizin atmosferini değiştirmeye aday.

Köşe Koltuk Takımı ÖzellikleriYataklı, modüler ve fonksiyonsuz modelleriyle eşsiz detaylarda buluşan köşe koltuk takımı kadife, keten ve deri türü gibi kumaşlarda anlam kazanıyor. Ürünlerin dayanıklılığını artıran yenilikçi dokumalar, trend renkler eşliğinde farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayarak evinizin havasını değiştiriyor. Yataklı, modüler ya da fonksiyonsuz niteliklere sahip L koltuk modelleri, ihtiyaçların ve beklentilerin şekillendiği noktada devreye giriyor. Konforlu oturma köşesi meydana getiren köşe koltuk takımları, yataklı modeller sayesinde ergonomik bir uyku köşesine dönüşüyor. Estetik tasarım detaylarıyla birlikte iç mekânları taçlandıran L koltuk seçenekleri gerek minimalist gerekse ihtişamlı dekorasyon anlayışına sahip olanların beklentilerine hitap ediyor. Kolçak tasarımlarının zenginliğiyle öne çıkan L koltuk türleri ince, kalın, alçak ya da yüksek kol özellikleriyle hem konforlu hem de göz alıcı bir duruş sergiliyor. Modern çağın kullanım tercihlerini karşılayan köşe takımı çeşitlerindeki etkileyici uyum kahve, açık veya koyu kahve, koyu mavi, bej, haki, gri, taş, pembe ve krem renkleri ile zirveye ulaşıyor. Ceviz, füme, beyaz, siyah ve aytaşı gibi farklı ayak tasarımlarının uygulandığı köşe koltuk takımı dizaynları, her zevke uygun alternatifler sunuyor. Yüzeyden yükseklikleri değişkenlik gösteren L koltuk takımı modelleri sayesinde çekme zahmetine gerek kalmadan pratik şekilde temizlik yapılabiliyor. Koltuklu ve berjerli modüler takımların yanı sıra sağ ve sol olmak üzere farklı yön alternatifleriyle değerlendirebileceğiniz köşe koltuk takımları ile ergonomik kullanım keyfini yaşamanız mümkün.

Dekorasyon Stiliyle Bütünleşen Köşe Koltuk TakımlarıYenilikçi dekorasyon stilleriyle yaşam alanlarını donatan modüler köşe koltuk takımı çeşitleri, birbirinden bağımsız kullanılabilen üniteleri bir araya getiriyor. Modüler köşe takımı tasarımlarında yer alan sehpalı ve çekmeceli akıllı şarj köşeleri ise konforun fonksiyonellikle birleştiği önemli bir detay. Şarj ünitesi ve korunaklı saklama alanına sahip köşe koltuk takımları, teknolojik cihaz ve ekipmanların hem şarj hem de muhafaza edilmesini sağlıyor. İhtiyaçlara göre modernize edilen büyük köşe koltuk takımı ile geniş hacimli oturma köşelerinin hazırlanması ise oldukça kolay. Yalın çizgilerin hâkim olduğu L koltuk alternatifleriyle değişen iç mekânlarda konforlu olduğu kadar ahenkli bir hayatın da kapıları aralanıyor. Minimalist güzelliğin evlere taşınmasında aktif rol oynayan küçük köşe koltuk seçenekleri, kalıcı bir rahatlık sunuyor. Sırt destekli minderlerin ve çeşitli ebatlarda tasarlanan dekoratif yastıkların harmanlandığı köşe koltuk takımı, kombine renk ve desen armonisiyle özdeşleşen nitelikte. Köşe takımı modellerinde tercih edilen kadife kumaşın hissettirdiği zarif görünüm, arzu edilen konforu, yumuşak dokunuşlarıyla tamamlıyor. Deri türü tasarımlı L koltuk çeşitlerinin yansıttığı asil duruşun etkisini artıran kapitone uygulaması, estetik ve modern bir görünüme imza atıyor. Zarif hatlarıyla sıcacık oturma köşeleri yaratma konusunda fazlasıyla başarılı olan keten kumaşlı köşe koltuk tasarımları ise zamansız çizgileriyle dikkat çekiyor. Ayrıca farklı zevklere, ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden köşe koltuk takımı fiyatları, modern tarz tutkunlarının arzu ettiği dekorasyon uyumunu yakalamasında aktif rol sahibi.

Divanev Köşe Koltuk Takımları ile Yaşam Alanlarına Gelen KonforDivanev, köşe takımı modelleri ile modern, konforlu ve fonksiyonel bir konsept sunuyor. Beklentilerin ve zevklerin ötesinde detaylarda buluşan tasarımlar, yüksek konforun yakalanmasında öncü. İç mekân dizaynında dilediğiniz nüansları yansıtabileceğiniz köşe koltuk takımları, göz alıcı zarafetiyle revaçta. Keten dokumalı L koltuk seçenekleri, özel zamanları taçlandıran modeller olmasının yanı sıra günlük kullanımda etkili rahatlık veren özellikleriyle beğeni kazanıyor. Kolaylıkla açılıp kapanabilen yatak mekanizmaları sayesinde sıklıkla tercih edilen köşe koltuk modelleri, oturma köşelerini, fonksiyonellik kazandırarak, konforlu bir dinlenme alanına dönüştürüyor. Yataklı tasarıma sahip köşe takımı, aynı zamanda sandıklı yapısıyla geniş depolama alanına ihtiyaç duyanlar için de elverişli. Ayrıca zarif ve kullanışlı berjer ya da koltuk modelleri ile kombine edilen L koltuk modelleri, evlerin dekorasyon stiline kazandırdığı zenginlikle göze çarpıyor. Özellikle rahat oturma beklentilerinize tercüman olan seçenekler, sırt desteği güçlendirilmiş minderler ve farklı ebatlarda hazırlanan yastıklar aracılığıyla konfor gereksinimlerine cevap veriyor. Kol tasarımlarının kalitesiyle arzu ettiğiniz rahatlığı artıran köşe koltuk takımları özel dikiş uygulamaları ve zengin tasarım çeşitliliğine sahip. Özgün ve modern tasarımlardan oluşan köşe koltuk takımı serileri, tarz sahibi kullanıcıların tercih yapmasını kolaylaştırıyor. Konfor, estetik ve fonksiyonellik değerlerini önemseyenlerin taleplerine öncelik veren köşe koltuk seçenekleri hem tercihlerin hem de ekonomik beklentilerin karşılanmasında önemli rol oynuyor.

L Koltuk Takımı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken DetaylarModern ve özgün unsurlar ışığında geliştirilen köşe koltuk takımı modelleri, geniş yelpazede sunulan tasarım çeşitliliğine sahip. Konfor, zarafet ve fonksiyonellik gibi farklı beklentiler çerçevesinde şekillenen köşe koltuk takımı tercihlerinizin kesinlik kazanma aşamasında aşağıdaki detaylara göz atmanız mümkün:

● Geniş mekânlarda ve kalabalık misafirlerin ağırlanması gereken dönemlerde yüksek konfor yaşatan, büyük köşe koltuk takımı tercih edilmesi tavsiye ediliyor.
● Oturma köşesini huzurun merkezine dönüştürmek isteyenlerin, modüler tasarımlı L koltuk takımı çeşitlerine yönelmesi öneriliyor.
● Salon, oturma ve misafir odası gibi alanlarda hem oturma hem de uzanma modülü ihtiyacını karşılamak isteyenlerin, fonksiyonsuz köşe koltuk takımları arasından etkileyici seçimler yapmaları mümkün.
● Evlerin dekorasyon stilinde, modern ve konforlu detaylar kadar fonksiyonelliğin de hâkim olmasını arzu edenlerin, yatak ile sandık özelliğini buluşturan yataklı köşe koltuk çeşitlerini değerlendirmesi olanaklı.
● Estetik, ergonomi ve rahatlık özelliklerine tek konseptte sahip olmak isteyenlerin, berjer ya da koltuk gibi kombinasyonlarla bütünleşen L koltuk tasarımlarını değerlendirme şansı mevcut.
● Minimalist tasarım detaylarına önem verenlere özel koleksiyonda hem zarafeti ve konforu hem de fonksiyonelliği ve ergonomiyi buluşturan küçük köşe koltuk alternatifleri sunuluyor.
● Sehpalı ve çekmeceli akıllı şarj ünitesine sahip olan, aynı zamanda birbirinden bağımsız hareket edebilen modüler köşe takımı, beklentilerin ötesinde bir konfor vadediyor.

Avantajlı Seçenekler Sunan Köşe Koltuk Takımı FiyatlarıYalın çizgileriyle yaşam alanlarını güzelleştiren seçenekler, zarif oturma köşeleri meydana getiriyor. Köşe takımı fiyatları belirlenirken hem tasarım hem de ürün geliştirme aşamaları dikkate alınıyor. L koltuk modellerinin fonksiyonel detaylar içermesi, modüler tasarım özelliklerine sahip olması ya da fonksiyonsuz nitelik taşıması da ürün maliyetlerine yansıyor. Kumaş seçenekleri, dokuma ve işçilik kalitesi, desen ve renk alternatifleri, L koltuk fiyatları listesine etki eden unsurlar arasında. Geleneksel güzelliği yansıtan köşe koltuk takımları ile dekore edebileceğiniz keyif köşesi, yansıttığı modern havasıyla da etkileyici bir görsellik ortaya çıkarıyor. Kapitone uygulamalarıyla zenginleştirilen tasarımların yanı sıra kapitonesiz modeller de modern, özgün ve yalın çizgileri sayesinde dikkatleri çekmeyi başarıyor. Mekânlara kolaylıkla uyum sağlayan köşe koltuk takımı yelpazesini zenginleştiren yataklı tasarımlar, oturma takımından daha fazlasına sahip olmak isteyenler için oldukça ideal. Minimalist, büyük ve modüler özellikli L koltuk alternatifleri, ihtiyaca ve zevke uygun tercihler yapılmasına olanak tanıyor. Uzanma modülü ile ön plana çıkan köşe koltuk takımları sağ ya da sol yönde kullanılabilme özelliği sayesinde yüksek konfor deneyimi yaşatıyor. Divanev’in zengin ürün konseptinden ihtiyacınıza, zevkinize ve beklentilerinize hitap eden köşe takımı tasarımını belirledikten sonra hızlıca size en yakın Divanev satış noktasına gidebilirsiniz. Size sunulan avantajlı köşe koltuk fiyatları seçeneklerini değerlendirerek arzu ettiğiniz modele anında sahip olabilirsiniz.
Arrow

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow

Arina Köşe Takımı

Köşe Takımı - Kadife kumaş

43.995,00 TL

2 farklı kumaş

5 renk seçeneği

Helis Köşe Takımı

Köşe Takımı - Keten kumaş

37.500,00 TL

2 farklı kumaş

6 renk seçeneği

Fresno Köşe Takımı

Köşe Takımı- Keten kumaş

46.890,00 TL Kasada %10 İndirim 42.201,00 TL

2 farklı kumaş

6 renk seçeneği

Marlet Köşe Takımı

Köşe Takımı- Kadife kumaş

57.995,00 TL Kasada %10 İndirim 52.195,50 TL

2 farklı kumaş

11 renk seçeneği

Ravel Köşe Takımı

Keten Kumaş

46.500,00 TL Kasada %15 İndirim 39.525,00 TL

2 farklı kumaş

7 renk seçeneği

Nola Köşe Takımı

Keten Kumaş

16.500,00 TL

2 farklı kumaş

5 farklı renk seçeneği

Deco Köşe Takımı

Yataklı Sandıklı Köşe Takımı- Keten kumaş

47.500,00 TL Kasada %25 İndirim 35.625,00 TL

2 farklı kumaş

11 renk seçeneği

Farbe Köşe Takımı

1 Adet Köşe Takımı-Kadife Kumaş

45.795,00 TL

2 farklı kumaş

10 renk seçeneği

Vena Köşe Takımı

1 Adet Yataklı Köşe Koltuk-Kadife Kumaş

28.495,00 TL

2 farklı kumaş

11 renk seçeneği

Otto Köşe Takımı

1 Adet Yataklı Köşe Takımı- Kadife Kumaş

35.500,00 TL Kasada %10 İndirim 31.950,00 TL

2 farklı kumaş

12 renk seçeneği

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.