Kitaplıklar

Kitaplıklar

Kitapseverler için önemli bir mobilya olan kitaplık, hem kitapları depolamak hem de ev dekorasyonunu öne çıkarmak için sıkça kullanılır. Yalnızca kitapları değil; fotoğrafları, CD’leri, çeşitli dekoratif ürünleri de kitaplığınıza koyarak sergileyebilirsiniz. Çalışma alanınızda ya da oturma odanızda daha sofistike bir görünüm oluşturmak için siz de farklı tasarımlara sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Dekorasyon Stilinizi Yansıtan Divanev Kitaplık Modelleri

Tasarımları ile birbirinden ayrılan kitaplıklar, özellikle son zamanlarda evlerin olmazsa olmaz mobilyalarındandır. Hem işlevsel hem de estetik bir ürün oldukları için her evde kullanıma uygundur. Farklı dekorasyonlara ve konseptlere uyum sağlayacak modelleri bulabilir ve size hitap edeni tercih edebilirsiniz. En beğenilen modeller arasında klasik tasarımlı olanlar ilk sıralardadır. MDF ya da yonga levha gibi malzemelerden üretilen kaliteli klasik tasarımlar, genelde 5 ayrı bölmeye sahiptir. Tek bir parça olan bu modellerin hem arkası hem de yanları kapatılmıştır. Bu sayede eşyaları daha güvenli bir şekilde muhafaza etmeyi sağlar. Klasik kitaplık beyaz renk seçenekleri oldukça fazladır. Ölçü olarak ise bu modeller birbirinden ayrılır.

Modern kitaplık modelleri de oldukça sık tercih edilen ve evlere oldukça dinamik bir hava katan seçeneklerdendir. Modern seçeneklerin raf tasarımları, hem sayı hem de şekil olarak oldukça değişkendir. Sade ve minimal çizgilerden oluşan tasarım unsurları ile bu ürünler, ortama modern bir hava kazandırır. Farklı ölçülerde modern çeşitler bulmak mümkündür. Dekoratif kitaplıklar arasından seçim yaparak evinizde istediğiniz konsepti kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip çok sayıda model bulabilirsiniz. Evinizin stiline, diğer mobilyalarınıza ve zevklerinize hitap eden dekoratif kitaplık modelleri için Divanev koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Kitaplıklar

Kitaplık, oldukça farklı kullanım alanına hitap eden bir mobilyadır. Genellikle ev içinde oturma odasında bulunan bu mobilya, dekoratif bir görünüm de oluşturur. Ancak yatak odası, çalışma odası, koridor gibi evin çeşitli alanlarında da kullanılabilir. Çünkü bu eşyalar, farklı amaçlarla kullanılabilir. Eğer sade bir dekorasyona sahipseniz ve kitaplarınızı depolamak için bir kitaplık alacaksanız, raf kitaplık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Büyük bir alanınız varsa, çalışma masalı ve dolaplı olanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca ev dışında da bu ürünler çeşitli alanlarda kullanıma uygundur. Örneğin; ofiste, restoranlarda, kafelerde bu ürünler hem işlevsel hem de dekoratif amaçlı kullanılır.

Ürünü kullanacağınız yere göre farklı tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer ofisinizin dekorasyonunda modern bir görünüm yakalamak istiyorsanız, metal kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Ofiste önemli ve işinize yarayan dosyaları, eşyalarınızı ve dekorasyon ürünlerinizi bu kitaplığa koyabilirsiniz. Daha doğal bir dekorasyon oluşturmak için ise ahşap renklerde kitaplık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ahşabın doğallığını yansıtan bu modeller, özellikle ev içinde kullanım için idealdir. Farklı malzemelerden üretilen alternatifleri, çeşitli kullanım alanlarına uygun olarak tercih edebilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kullanışlı ve İşlevsel Divanev Kitaplık Seçenekleri

Kitaplıklar yalnızca dekoratif bir mobilya değil, aynı zamanda çok yönlü bir ürün olarak da öne çıkar. Sahip oldukları özellikler sayesinde birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilirler. Örneğin; dolaplı kitaplıklar sayesinde özel eşyalarınızı da içinde muhafaza edebilirsiniz. Kapaklı dolaba sahip olan bu çeşitler, yalnızca kitaplarınızı değil, farklı eşyalarınızı da saklamanız için idealdir. Aynı şekilde çekmeceli kitaplık modelleri de güvenli ve konforlu bir şekilde eşya depolamanızı sağlar. Genel olarak dolaplı ve çekmeceli modeller, çalışma masalarına entegre şekilde olur. Yalnızca kitaplık raf şeklinde olan modeller ise daha sade ve zarif tasarımları ile öne çıkar. Eğer dar bir alanınız varsa, raflı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Alan tasarrufu yapmak ve kitaplığınızın devrilmesini önlemek için duvara monte kitaplık çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu alternatifler duvara sıfır olduğu için özellikle küçük yerlerde kullanıma uygundur. Çok fazla kitabınız varsa, farklı ölçülere sahip 5 raflı kitaplık çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Özel eşyalarınızı görünmeden muhafaza etmek ve istediğinizde onlara kolayca erişebilmek için kapaklı kitaplık alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda daha düzenli bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu modelleri, evinizin dilediğiniz yerine koyabilirsiniz. Farklı işlevlere sahip tasarımlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek çok yönlü kullanım avantajı elde edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kitaplık Fiyatları

Çok sayıda model olduğu için farklı bütçelere hitap eden seçenekleri bulabilirsiniz. Kitaplık fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan pek çok faktör vardır. Örneğin; ölçü, malzeme, tasarım, işlevler gibi kriterler fiyat açısından önemlidir. Farklı ölçülerdeki seçenekler için kullanılan malzeme miktarı da farklı olduğundan bu durum fiyatlara doğrudan yansır. Kitaplığın üretiminde kullanılan materyalin ne olduğu da önemlidir. Çünkü malzemenin kalitesi, kitaplığı kullanacağınız süreyi etkiler. Darbelere dayanıklı ve uzun ömürlü materyallerle üretilen modeller sayesinde ihtiyacınızı uzun süreli olarak karşılayabilirsiniz. Bu malzemenin işlenme zorluğu ve üzerinde bulunan işlemler de fiyatlara yansır. Kitaplık raf modelleri ile çekmeceli seçenekler arasında da fiyat farkları görülür. Çünkü bu ürünlerin işlevsellikleri özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Kitaplık modelleri ve fiyatları farklı kişilere hitap eder. Tarz olarak modern, klasik, country gibi alternatifleri bulmak mümkündür. Farklı ev konseptlerine hitap eden bu seçeneklerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Kitaplıklar, ayaklı ve duvara monte olacak şekilde de ayrılır. Bu özellik de fiyatlar üzerinde etkili olan bir kriterdir. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan onlarca model arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize hitap eden seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Divanev’in geniş ürün yelpazesi içinde hem model hem de fiyat açısından çok çeşitli kitaplıkları inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi öğrenip hangisini alacağınıza karar verdikten sonra en yakındaki Divanev mağazasından satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Arrow

Arrow

Helis Genç Odası Kitaplık

5.990,00 TL Kasada %15 İndirim 5.091,50 TL

G: 950 Y: 1672 D: 415

a

Dark Kitaplık

6.195,00 TL

G: 1200 Y: 1777 D: 314

a

Ribera Kitaplık

5.915,00 TL

G: 520 Y: 1725 D: 350

a

Romantika Kitaplık

6.655,00 TL

G: 455 Y: 1783 D: 482

a

İnka Kitaplık

6.515,00 TL Kasada %20 İndirim 5.212,00 TL

G: 702 Y: 1797 D: 350

a

Rio Kitaplık

Kumtaşı - Açık Meşe

7.975,00 TL

G:820 Y:1705 D:330

a

Romana Kitaplık

Beyaz

6.625,00 TL Kasada %15 İndirim 5.631,25 TL

G:857 Y:1699 D:400

a

Visera Kitaplık

Krem - Açık Meşe

7.780,00 TL

G:816 Y:1650 D:350

a
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.