Genç Odaları

Genç Odaları

Gençlerin enerjisine uyum sağlamak için özenle tasarlanan genç odası takımları, hem kullanışlı hem de çok dinamik. Renkleri ve desenleri ile tam olarak gençlere hitap eden bu ürünler, her tarza uyum sağlar. Kendilerine ait bir alanda, sevdikleri bir ortamı oluşturabilmeleri için her gencin hayallerini yansıtabileceği bir alternatif olmalıdır. Farklı konseptlere sahip modeller arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Moda Trendlerini Yansıtan Divanev Genç Odası Takımları

Gençlerin hayallerine eşlik eden ve ruhunu yansıtan genç odaları tasarımları ile dikkat çeker. Rengarenk mobilyalar, kullanışlı tasarımlar, dikkat çekici detaylar ve çok daha fazlası genç odalarında bir araya gelir. İster sade ister hareketli bir dekorasyon olsun, aradığınız mobilyaları bulabileceğiniz modeller mevcuttur. Modern tasarımlar ile zamansız bir konsept oluşturabilir ve uzun süre konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun da tarzına ve beğenisine hitap eden bu alternatifler, özellikle detaylardaki kullanışlı tasarım unsurları ile dikkat çeker.

Takımların modelleri, mobilyaların üretiminde kullanılan malzemelere göre de değişiklik gösterir. Örneğin; gardıroplar ahşap görünümlü malzemeden ya da metal destekli materyalden üretilebilir. Yatak ise bazalı ya da bazasız olabilir. Bu özellikler, takımların pek çok çeşit sunmasını sağlar. Hem erkek hem de kız genç odaları bulmanız mümkündür. Farklı renk, desen ve konseptlere sahip olan bu seçenekler arasında unisex modeller de vardır. Bazanın, başlığın ve gardırobun ölçüsüne göre de takımlar farklı modellere ayrılır. Seçim yaparken bu detayı da değerlendirebilirsiniz. Hem çocuğunuzun ihtiyaçlarına hem de zevklerine hitap eden seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Değişen İhtiyaçlara Uygun Genç Odaları

Takımlar, birden çok mobilya içerdiği için gençlerin yatak odasında pek çok ihtiyacı karşılar. Bu setler arasından seçim yaparken çocuğunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilir ve uygun mobilyaların bulunduğu grupları tercih edebilirsiniz. Genç odası çalışma masası, gardırop, baza, başlık, sandalye, kitaplık, komodin, şifonyer gibi eşyalar içerir. Bu sayede oda içinde daha konforlu ve keyifli vakit geçirmeyi sağlar. Çocuğunuzun ihtiyacına uygun olarak bazalı genç odası takımı modellerinden seçim yapabilirsiniz. Depolama ihtiyacı bulunan odalar için bazalı modeller avantaj sağlar. Bu sayede küçük odalarda bile işlevsel bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Farklı ölçülere sahip mobilyaları, odanın büyüklüğüne uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuz odasında rahatlıkla vakit geçirebilmesi için genç odası sandalye, yatak gibi seçenekler konforlu materyaller kullanılarak tasarlanır. Bu sayede ders çalışırken ya da uyurken rahat bir kullanım deneyimi sunar. Seçenekler arasından seçim yaparken malzemelerin kalitesine de dikkat etmelisiniz. Bu sayede çocuğunuzun bu takımı uzun süre kullanabilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu mobilyalar, dekoratif görünüme de sahip olduğu için seçim esnasında tasarıma da dikkat edebilirsiniz. Erkek genç odaları için koyu renkli modeller tercih edebilirsiniz. Farklı mobilyaların bulunduğu, çeşitli tasarımlara sahip takımlardan çocuğunuzun zevklerine hitap eden seçenekleri bulabilir ve odasında rahat edebileceği bir ortam oluşturmak için bu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Divanev Genç Odası Takımı Fiyatları

Farklı tarzlara hitap eden genç odası fiyatları, çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Örneğin; takım içinde bulunan mobilyaların neler olduğu, bu mobilyaların kalitesi, ölçüleri, tasarımları fiyatlara doğrudan yansır. Sade bir görünüm için beyaz çeşitler arasından bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz. Bu oda takımları içinde bulunan mobilyaların sayısı ve kullanım alanları da fiyatlar açısından oldukça önemlidir. Örneğin; çalışma masası bulunan modeller, bazalı alternatifler ve sandalyeli seçenekler farklı fiyatlara sunulur. Set içeriği zenginleştikçe fiyat da değişebilir.

Genç odaları, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilir. Her bir mobilyanın üretiminde kullanılan malzeme, fiyatları etkiler. Çünkü malzemenin kalitesi kullanım ömrü açısından oldukça önemlidir. Baza, başlık, gardırop gibi mobilyaların ölçüleri de genç odası takımı fiyatları üzerinde etkilidir. Mobilyalarda bulunan çekmece, ayna, raf, kitaplık gibi detaylar, bu mobilyaların daha işlevsel olmasını sağlar. Böylece daha geniş bir kullanım alanına hitap edebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bu detaylara göre de takımların fiyatları değişiklik gösterir. Farklı bütçelere hitap eden kız ve erkek genç odası takımı modelleri arasından bütçenize uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Divanev’de yer alan ürünleri inceledikten sonra size en yakındaki mağazada avantajlardan yararlanarak istediğinizi satın alabilirsiniz.
Arrow

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow

Helis Genç Odası

2 Kapaklı dolap + çalışma masası + üst modül + başlık

20.990,00 TL Kasada %15 İndirim 17.841,50 TL

13 modül Alternatifi

Lodi Genç Odası

2 Kapaklı Dolap + Çalışma Masası + Üst Modül + Başlık

21.450,00 TL

14 modül Alternatifi

Romana Genç Odası

2 Kapaklı Dolap + Çalışma Masası + Çalışma Masası (Üst Modül) + Yatak Başlığı (100x200 cm)

18.990,00 TL Kasada %15 İndirim 16.141,50 TL

16 modül Alternatifi

Visera Genç Odası

2 Kapaklı Dolap + Çalışma Masası + Çalışma Masası (Üst Modül) + Yatak Başlığı (100x200 cm)

20.450,00 TL

16 modül Alternatifi

İnka Genç Odası

2 Kapaklı Dolap + Çalışma Masası + Çalışma Masası (Açık Raflı Üst Modül) + Çalışma Masası (Kapaklı Üst Dolap) + Başlık (100x200 cm)

22.750,00 TL Kasada %20 İndirim 18.200,00 TL

15 modül Alternatifi

Rio Genç Odası

2 Kapaklı Dolap + Çalışma Masası + Çalışma Masası (Açık Raflı Üst Modül) + Başlık (100x200 cm)

25.490,00 TL

15 Modül Alternatifi

Romantika Genç Odası

2 Kapaklı Dolap + Çalışma Masası+ Baza Başlık (100x200 cm)

25.990,00 TL

15 Modül Alternatifi

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.