Abajur

Abajur

Aydınlatma ürünleri, ev dekorasyonunu tamamlayan ve mekanları çoğu zaman olduğundan daha şık gösteren en önemli unsurlardan biridir. Abajurlar ise kolayca yer değiştirebildiği ve bu anlamda esnek bir kullanım sunduğu için en çok tercih edilen aydınlatma seçeneğidir. Abajurların son yıllarda çağı yakalayan tasarımlarla sunulması da bu ilginin sebeplerinden biridir. Siz de doğru bir abajur seçimi yaparak evinizin tüm alanlarında benzersiz bir ışık tasarımı yaratabilirsiniz. Divanev'in dayanıklı malzemeler ve göz dolduran tasarımlarla sunduğu abajur modelleri arasında romantik, minimal ve modern seçenekler bulabilirsiniz. Üstelik Divanev kalitesine ve şıklığına avantajlı abajur fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Abajur Modelleri Hangi Alanlarda Kullanılır?


Abajur lamba çoğunlukla yatak odaları için tercih edilse de, aslında bu ürünler ile evinizin tüm alanlarını aydınlatabilir ve şık bir etki yaratmak için ışığın gücünden faydalanabilirsiniz. Yatak odanızda başucu komodininiz üzerine yerleştireceğiniz şapkalı ya da metal kaplama bir abajur sayesinde ferah ve estetik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Karanlıkta uyumayı sevmiyorsanız, şapkalı abajurunuzu gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Bu kullanım imkanından bebek ve çocuk odalarınızda da rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Salon abajur modelleri ile evinizin salon, yemek odası ve oturma odası gibi mekanlarını aydınlatabilirsiniz. Abajurunuzu TV ünitesi üzerinde ya da konsol mobilyanızda kullanabilirsiniz. Evlerin antre ve odalar arasındaki geçiş alanları da abajurlar için son derece idealdir. Antrenizde dresuar üzerine yerleştireceğiniz modern abajur tasarımları ile göze hitap eden bir ferahlık yaratabilirsiniz. Yaz gecelerinde evinizin balkonunda ya da kış bahçenizde loş bir ışık altında vakit geçirmek isterseniz, yine abajur lamba seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Abajur Ürünleri Nasıl Seçilir?


Öncelikle abajurunuzu kullanacağınız alanı belirlemelisiniz. Çünkü abajurunuzun aydınlatma türüne, mekana göre karar vermek daha doğru olacaktır. Örneğin abajuru yatak odasında kullanmak istiyorsanız, daha loş bir ışık yayan şapkalı modelleri tercih edebilirsiniz. Salon ya da yemek odası için ise güçlü bir ışık yayan globe lambalı abajurları kullanabilirsiniz. Kullanım kriterlerinizi belirledikten sonra abajuru yerleştireceğiniz mekanın genel tasarımını da dikkate almalısınız. Abajur, yaydığı ışık sebebiyle tüm dikkati üzerine çekeceği için, seçeceğiniz modelin odanın genel dekorasyonuyla uyumlu olması önemlidir. Romantik dekorasyon ögelerini seviyorsanız, pilili şapkaları olan abajur tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Şapkaları üzerinde çiçek motifleri bulunan abajurlar romantik mekanlar için oldukça idealdir. Çağı yakalayan modern abajur tasarımlarından hoşlanıyorsanız, gövdesi metal ya da krom ile kaplanmış olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Genel dekorasyonunuz göz dolduran bir şıklık sunuyorsa altın kaplama abajurlar ile mekanınızı tamamlayabilirsiniz.

Divanev'in Avantajlı Abajur Fiyatları


Divanev abajur modelleri üstün kaliteli malzemeler ile üretilir ve dayanıklıdır. Bu sayede abajurunuzu yıllar boyunca kullanmanız mümkündür. Vazgeçilmez dayanıklılık ilkesinin üzerine uyarlanan özgün ve şık tasarımlar ise tüm mekanlarınızda belirgin bir şekilde fark yaratmanıza olanak tanır. Divanev abajurları çağı yakalayan modern tasarımlardan, geleneksel izler taşıyan romantik modellere kadar geniş bir yelpazede sunulur. Son yılların en gözde aydınlatma modellerinden olan globe ampullü abajurları da seçenekler arasında bulabilirsiniz. Ayaklı abajur ürünlerini değerlendirebilir ya da komodin üzerinde kullanabileceğiniz kısa gövdeli tasarımları inceleyebilirsiniz. Metal, altın ya da krom kaplama uygulaması yapılmış olan parlak ve dinamik tasarımlar da bulabilirsiniz. Divanev'in sunduğu geniş yelpaze sayesinde özgürce seçim yaparak tüm mekanlarınız için alternatif ürünler bulabilir ve her odada farklı bir abajur modelini kullanabilirsiniz.
Arrow

Arrow

Ralf Abajur

G: 13,5 Y: 53

2.395,00 TL

Lizen Abajur

G: 20 Y: 30

2.995,00 TL

Siyah

Nidus Abajur

G: 25 Y: 50

1.675,00 TL

Siyah

Feris Abajur

Y:57,5 cm Ç:30 cm

3.195,00 TL

Siyah

Rossina Abajur

Y:58 cm Ç:29 cm

3.595,00 TL

Antrasit

Zeta Abajur

Y:53 cm Ç:29 cm

2.135,00 TL Kasada %30 İndirim 1.494,50 TL

Siyah

Lucas Abajur

Y:60 cm Ç:21 cm

1.995,00 TL

Kahverengi

Carla Abajur

Y: 53,5 cm Ç: 35 cm

3.295,00 TL

Siyah

Pia İkili Abajur

Y: 52 cm Ç: 35 cm

2.995,00 TL

Siyah

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.