Vitrin

Vitrin

Vitrinler Türk kültürünün geleneksel mobilyaları arasında bulunur. Eski yıllardan bu yana evlerin salonlarında başköşeyi tutan bu eşyalar en kıymetli yemek takımlarını, gümüş parçaları ve aile fotoğraflarını sergilemek için kullanılır. Vitrin modelleri yıllar boyu aynı görevi üstleniyor olsa da artık yepyeni, çağdaş tasarımlar ile sunuluyor. Divanev, geleneksel cam vitrin modelleri için çağı yakalayan fikirler geliştiriyor ve bu fikirlerle geleneksel mobilyaları yeniden tasarlıyor. Divanev'in üstün kalitesine ve çarpıcı tasarımlarına avantajlı cam vitrin fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Vitrin Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Cam vitrin ya da gümüşlük vitrin mobilyaları daha çok salon, yemek ve oturma odaları için tercih edilse de, aslında bu eşyaları evinizin birçok alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salon vitrin takımları ile kıymetli gümüş parçalarınızı ve şık biblo aksesuarlarınızı dikkat çekici bir şekilde sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda aile fotoğraflarınızı yerleştirmek ve sergilemek için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Yemek odalarında kullanacağınız vitrin modelleri ise şık ve değerli yemek takımlarınızı saklamanıza ve göz alıcı bir şekilde sunmanıza imkan tanır. Bu alışılmış kullanım alanlarının yanı sıra cam vitrin çeşitlerini mutfaklarınızda ya da evinizin geçiş alanlarındaki boşluklarda da uygulayabilirsiniz. Örneğin mutfaklarınızda kıymetli çay ve kahve takımlarınızı yerleştirmek için yine vitrinleri tercih edebilirsiniz. Geçiş alanlarında ise tek kapaklı ve dar vitrin seçenekleri ile hem oluşan boşluğu şık bir şekilde doldurabilir hem de aile fotoğraflarınızı göz önünde tutabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Cam Vitrin Modelleri

Bu geleneksel mobilya, eski yıllarda koyu renk ahşaplarla ve camsız olarak kullanılırken bugün çağdaş, zarif ve ışıltılı tasarımlarla sunuluyor. Bu sayede modern evlerle müthiş bir uyum yakalayarak yine başköşedeki yerini koruyor. Cam kapaklara uygulanan çizgili motifler, sarkaç ya da kıvrımlı hatlara sahip özel dizayn kulplar ve vitrin içi LED aydınlatmaları ile tüm cam vitrin tasarımları artık oldukça çağdaş bir görüntü sunuyor. Eskiden tercih edilen koyu ahşap renginin yerini ise sezonun trend renkleri alıyor. Zarafetin sembolü olan ay taşı renginin büyüleyici şıklığını ya da karamel ve inci renginin pırıltısını vitrin modelleri üzerinde görmeniz mümkün. Bu minimal ve sade renklerin yanı sıra antrasit ile yeşilin canlılığına ya da ceviz renginin bilgeliğine sahip tasarımlar da bulabilirsiniz. Geleneksel vitrin tasarımlarından hoşlanıyorsanız, deri kapitone uygulamalarına ya da altın rengi işlemelere sahip vitrin parçaları arasında bir seçim yapabilirsiniz. Cam bir sunum alanına ihtiyacınız yok ise kapaklı ve tek raflı vitrin seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Gümüşlük Vitrin Tasarımları

Kapak içlerine uygulanan gün ışığı spotları ve LED aydınlatmalar, vitrin tasarımlarında son yılların en öne çıkan unsuru oluyor. Özellikle salon vitrin takımları için uygulanan bu yöntem sayesinde, vitrin içi eşyaları şık bir şekilde sergilemek ve bir yandan da oda içinde zarif bir aydınlatma yaratmanız mümkün. Eskiden olduğu gibi, vitrin mobilyanızı yerleştirmek için geniş alanlara da ihtiyacınız yok. Tek kapaklı, dar vitrin tasarımlarını tercih edebilir ve bu sayede evinizin küçük boşluklarını bile şık fikirlerle doldurabilirsiniz. Güçlü ayakları üzerinde yükselen ihtişamlı vitrinler ya da zarif ve minimal tasarımlar arasında özgürce seçim yapabilirsiniz. Divanev tüm vitrin tasarımlarını dayanıklı malzemeler üzerine inşa ediyor ve üretim sürecinin her aşamasında üstün bir işçilik uyguluyor. Bu benzersiz ve seçkin kalitesi sayesinde sizlere uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız vitrin mobilyaları sunuyor. Divanev'in avantajlı cam vitrin fiyatları ile bu rakipsiz kaliteye kolayca sahip olabilir ve evlerinizde şık sunum alanları yaratabilirsiniz.
Arrow

Arrow

Ürün Bulunamadı

Lütfen filtreyi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.