iSupport Relax

iSupport Relax

Pocket Yaylı Yatak Serisi
%25 İNDİRİM
TL

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

DİĞER ÖDEMELERE 9 TAKSİTLİ FİYAT
Hesaplanıyor... Hesaplanıyor...

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

ING'YE ÖZEL 18 TAKSİT
ING

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 18 Taksit

ING'YE ÖZEL 36 TAKSİT
ING

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 36 Taksit

Yumuşak
Sert
TEKLİF OLUŞTUR

iSupport Relax HAKKINDA

Stresten Arındıran Uyku Deneyimi…

Visco hafızalı süngerindeki dinlendirici Biocrystal® teknolojisi ile stresinizi azaltarak daha hızlı rahatlamanıza yardımcı olur. Vücudun her bölgesine ayrı destek veren 7 bölgeli yay sistemi, uykuyu kişiye özel bir deneyim haline getirirken Free-Zone teknolojisiyle eşlerin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önler. Ultra Fresh özellikli yatak kumaşı, hijyen sağlayan yapısıyla temiz bir uyku ortamı oluşturulmasına yardımcı olur. iSUPPORT RELAX tüm özellikleriyle hem daha sağlıklı ve konforlu bir uyku sunar, hem de vücudunuzu stresten arındırıp rahatlatıcı bir etki sağlar.

Detaylar

  • Biocrystal®: %100 doğal kristal tozları içeren Biocrystal®, vücutta gün boyu biriken stresi ve kas gerginliğini azaltmaya yardımcı olarak rahatlatıcı bir uyku sağlar. Nefesinizi düzenleyerek vücudunuzun gece boyunca enerji toplamasına yardımcı olur.
  • 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi: İnsan anatomisine göre vücudun 7 ağırlık bölgesine ayrı destek veren ve farklı sertliklerden oluşan 7 bölgeli yay sistemidir.
  • Visco Elastik Hafızalı Sünger: Açık hücre yapısı sayesinde nefes alarak daha az terlemeye ve omurganın doğal eğriliğinin korunmasına yardımcı olan hafızalı süngerdir.Türk Standardları Enstitüsü (TSE) işletmelerin Covid-19 ile mücadelesinde rehber olması amacıyla Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu hazırlamıştır. Bu kılavuza uygun üretim yapan sanayi kuruluşlarına, TSE tarafından gerçekleştirilen denetimin ardından TSE Güvenli Üretim Belgesi verilmektedir. Yataş Grup şirketleri olarak bu belgeyi almaya hak kazanmış bulunuyoruz.
iSupport Relax

Yaz Keyfi Evde Fırsat Divanev’de

Yaz Keyfi Evde Fırsat Divanev’de Kampanyası 14 Haziran 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Ödeme Yöntemi Taksit Tutarı ve Adedi Toplam Tutar
Tek Çekim Tek Çekim
9 Taksit x 9 Taksit
Diğer ödemelere 9 Taksitli Fiyat x 9 Taksit
18 Taksit x 18 Taksit
24 Taksit x 24 Taksit
36 Taksit x 36Taksit

Teslimat ve İade

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vulputate nisl vel mauris aliquam eleifend. Quisque non accumsan nulla. Cras vitae imperdiet lectus. Donec rutrum malesuada arcu, sed pellentesque quam ornare vitae. In lobortis interdum velit, eu egestas nisi pharetra et. Aliquam commodo ipsum sed lectus elementum, eu condimentum enim porttitor. Donec vehicula scelerisque feugiat. Fusce mattis, mauris et efficitur mollis, erat lacus vulputate lectus, eu suscipit nisi augue eu massa. Nulla tempor nisi sed elit egestas luctus. Donec pretium egestas euismod. Pellentesque fringilla justo non turpis fringilla, vel venenatis nulla tempus. Praesent malesuada vehicula condimentum.

Vestibulum sit amet ornare dui. Morbi vulputate diam a condimentum ultrices. Fusce ultrices massa nec odio commodo, et gravida arcu ornare. Duis laoreet nec massa efficitur luctus. Proin eu nunc in ipsum suscipit volutpat. Duis malesuada tristique accumsan. Nam enim quam, aliquam ut consequat sit amet, mollis eu lacus. Pellentesque placerat sed ex nec consequat. In nunc metus, auctor a eros vitae, varius finibus ante. Donec malesuada facilisis nibh, vel pretium elit sagittis nec. Aenean et lectus lorem.

BENZER ÜRÜNLER

Latex Plus

Pocket Yaylı Yatak Serisi

Lateks katmanıyla omurganın doğal duruşunu koruyucu, ultra fresh teknolojisiyle hijyenik.

4.347,75 TL 4.347,75 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%25 İndirimli

Ergo Feel

DHT Yaylı Yatak Serisi

Yıkanabilir ped sayesinde hijyenik, DHT yay sistemiyle dayanıklı.

2.632,00 TL 2.632,00 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%30 İndirimli

Fresh Dream

DHT Yaylı Yatak Serisi

Aloe vera içeriğiyle dinginleştirici, DHT yay sistemiyle dayanıklı.

2.123,80 TL 2.123,80 TL

Tek kişilik 90x190 cm

%30 İndirimli

Hybrid Touch

Pocket Yaylı Yatak Serisi

7 bölgeli pocket ray sistemi ile ergonomik, hafızalı sünger ile omurganın doğal eğrisini koruyucu.

4.148,90 TL 4.148,90 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%30 İndirimli
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2022 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.