iSupport Relax

iSupport Relax

Pocket Yaylı Seri Yatak
%25 İNDİRİM
TL

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

DİĞER ÖDEMELERE 9 TAKSİTLİ FİYAT
Hesaplanıyor... Hesaplanıyor...

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

Yumuşak
Sert
TEKLİF OLUŞTUR

iSupport Relax HAKKINDA

Stresten Arındıran Uyku Deneyimi…

Süngerindeki dinlendirici Biocrystal® teknolojisi ile stresinizi azaltarak daha hızlı rahatlamanıza yardımcı olur. Vücudun her bölgesine ayrı destek veren 7 bölgeli yay sistemi, uykuyu kişiye özel bir deneyim haline getirirken Free-Zone teknolojisiyle eşlerin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önler. Ultra Fresh özellikli yatak kumaşı, hijyen sağlayan yapısıyla temiz bir uyku ortamı oluşturulmasına yardımcı olur. iSUPPORT RELAX tüm özellikleriyle hem daha sağlıklı ve konforlu bir uyku sunar, hem de vücudunuzu stresten arındırıp rahatlatıcı bir etki sağlar.

Detaylar

  • Biocrystal®: %100 doğal kristal tozları içeren Biocrystal®, vücutta gün boyu biriken stresi ve kas gerginliğini azaltmaya yardımcı olarak rahatlatıcı bir uyku sağlar. Nefesinizi düzenleyerek vücudunuzun gece boyunca enerji toplamasına yardımcı olur.
  • 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi: İnsan anatomisine göre vücudun 7 ağırlık bölgesine ayrı destek veren ve farklı sertliklerden oluşan 7 bölgeli yay sistemidir.Türk Standardları Enstitüsü (TSE) işletmelerin Covid-19 ile mücadelesinde rehber olması amacıyla Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu hazırlamıştır. Bu kılavuza uygun üretim yapan sanayi kuruluşlarına, TSE tarafından gerçekleştirilen denetimin ardından TSE Güvenli Üretim Belgesi verilmektedir. Yataş Grup şirketleri olarak bu belgeyi almaya hak kazanmış bulunuyoruz.
iSupport Relax

Divanev Kazandıran İndirimler

10 Ağustos – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında mobilya, uyku grubu yatak-baza-başlık, halı ve aydınlatma ürünleri alışverişlerinde geçerlidir.

Ödeme Yöntemi Taksit Tutarı ve Adedi Toplam Tutar
Tek Çekim Tek Çekim
%25 İndirimli Fiyat 9 Taksit x 9 Taksit
Diğer ödemelere 9 Taksitli Fiyat x 9 Taksit

Teslimat ve İade

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vulputate nisl vel mauris aliquam eleifend. Quisque non accumsan nulla. Cras vitae imperdiet lectus. Donec rutrum malesuada arcu, sed pellentesque quam ornare vitae. In lobortis interdum velit, eu egestas nisi pharetra et. Aliquam commodo ipsum sed lectus elementum, eu condimentum enim porttitor. Donec vehicula scelerisque feugiat. Fusce mattis, mauris et efficitur mollis, erat lacus vulputate lectus, eu suscipit nisi augue eu massa. Nulla tempor nisi sed elit egestas luctus. Donec pretium egestas euismod. Pellentesque fringilla justo non turpis fringilla, vel venenatis nulla tempus. Praesent malesuada vehicula condimentum.

Vestibulum sit amet ornare dui. Morbi vulputate diam a condimentum ultrices. Fusce ultrices massa nec odio commodo, et gravida arcu ornare. Duis laoreet nec massa efficitur luctus. Proin eu nunc in ipsum suscipit volutpat. Duis malesuada tristique accumsan. Nam enim quam, aliquam ut consequat sit amet, mollis eu lacus. Pellentesque placerat sed ex nec consequat. In nunc metus, auctor a eros vitae, varius finibus ante. Donec malesuada facilisis nibh, vel pretium elit sagittis nec. Aenean et lectus lorem.

BENZER ÜRÜNLER

Hybrid Touch

Pocket Yaylı Seri Yatak

7 bölgeli pocket ray sistemi ile ergonomik, hafızalı sünger ile omurganın doğal eğrisini koruyucu.

3.051,00 TL 2.135,70 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%30 İndirimli

Ergo Feel

DHT Yaylı Seri Yatak

Yıkanabilir ped sayesinde hijyenik, DHT yay sistemiyle dayanıklı.

1.960,00 TL 1.372,00 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%30 İndirimli

Visco Rest

Visco Seri Yatak

Visco hafızalı sünger ile omurganın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı, fast response ile vücut hareketlerine hızlı tepkili.

3.272,00 TL 1.963,20 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%40 İndirimli

Dynamic Support

Pocket Yaylı Seri Yatak

Box pillow top ped ile yüksek konfor, iki farklı yay sisteminin kullanıldığı double decker ile destekleyici.

3.909,00 TL 2.736,30 TL

Tek Kişilik 90x190 cm

%30 İndirimli
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2021 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.
logo