Dresuar & Şifonyer Aynası

Dresuar & Şifonyer Aynası

Ev ve ofislerde dekorasyona hava katmak, ekstra depolama ve sergileme alanı yaratmak için dresuar kullanılır. Uzun ayaklı yüksek bir mobilya olan dresuar oturma odası, antre, hol, yatak odası gibi farklı alanlara uygundur. Dresuar aynası ise dekoratif mobilyanın daha estetik görünmesi için duvara asılır. Dresuar aynası kullanmak mekanın geniş ve ferah algılanmasını sağlar. Dresuar, konsol ve şifonyer aynası ihtiyacınız varsa Divanev koleksiyonları arasından farklı tasarımlara sahip ürünlere göz atabilirsiniz.

Dresuar Aynası Modelleri ve Seçimi Dresuar ayna takımı ile dekorasyonda fark yaratmak istiyorsanız geniş ürün yelpazesi arasından karar verebilirsiniz. Oval, yuvarlak, köşeli ve birçok farklı geometrik şekle sahip tasarım dekorasyonda etkileyici bir alan yaratmak için uygundur. Dresuar ayna seti metal gibi farklı malzemelerle çerçeveli olabilir. Çerçeveli, çerçevesiz, dekoratif birçok farklı ürün seçeneği arasından seçim yapmadan önce tüm modelleri incelemek doğru kararı vermenize yardımcı olur.

Kare, dikdörtgen ve yuvarlak dresuar aynası en sevilen tasarımlar arasında yer alır. Oturma odası ya da yatak odası aynası olarak da kullanabilirsiniz. Dresuara bağlı olarak ya da duvara asarak farklı kullanım şekilleri olan ürünler vardır. Beğendiğiniz ürünü mekanın dekorasyonu ve ihtiyaçlarınıza uygunsa farklı alanlarda değerlendirme imkanınız olur. Örneğin yatak odası şifonyeri üzerine ya da hol duvarına aynı ürünün asılarak kullanılması mümkündür. Seçiminizin ihtiyacınıza yönelik olması ve hoşunuza gitmesi yeterlidir.

Ürünlerin boyut ve tasarımları farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanır. Boyutların seçim öncesinde genişlik ve yükseklik olarak incelenmesi ve planlanan yere uygunluğunun kontrolü önemlidir. Yatak odası ya da oturma odasında tüm mobilyaları değiştirmeyi düşünüyorsanız da set içeriğinde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Yüksek kaliteli camlar ve kusursuz aynalama özellikleriyle ürünler uzun yıllar ilk günkü işlevselliğini koruyarak mekanların ayrılmaz bir parçası olur.

Yatak Odası Ayna Modelleri

Şifonyer aynası modelleri klasik, modern, trend ve estetik tasarımlarıyla farklı dekorasyon stillerine uyumlu olur. İnsanın en mahrem alanı olan yatak odası aynı zamanda bireysel hazırlığın yapıldığı yerlerdir. Bu nedenle makyaj masası ya da dresuar üzerinde yatak odası şifonyer aynası kullanarak işlevsel bir alan oluşturulabilir. Oturduğunuz yerden günlük bakım rutinini yapmak, saçınızı ve kıyafetinizi kontrol etmek, makyaj yapmak ve kendinizi görmek için ihtiyacınız olanı size sunar.

Yuvarlak şifonyer aynası en sevilen ve son dönemin en çok seçilen ürünleri arasındadır. Çerçeveli ve çerçevesiz farklı modeller arasından mobilyalarınız için uyumlu bir tasarımı bulabilirsiniz. Köşeli mobilyalara sahipseniz uyumlu görünüm için sivri kenarlı kare ve dikdörtgen modeller uygun olur. Tek ve üç parçalı modeller yüksek işlevsellik için tasarlanır.

Şifonyer makyaj aynası arıyorsanız üç parçalı tasarımları incelemelisiniz. Saç, yüz ve vücuda tek bir yerde durup farklı açılardan bakmayı kolaylaştıran bir modeldir. Parçaların açıları farklı ayarlandığı için makyaj masası önünde otururken sağ ve sol taraftan da kendinizi görebilirsiniz. Bu sayede hiçbir detayı kaçırmadan yaptığınız işlemleri kontrollü bir şekilde sürdürebilirsiniz. Açılı ve parçalı tasarımlar ışığın farklı alanlara yansımasını sağlayarak mekânın derinlik ve aydınlık algısını güçlendirir ve yatak odasının atmosferini değiştirir.

Dresuar Aynası Fiyatları

Konsol, şifonyer, dresuar, makyaj masası gibi farklı mobilyalarda kullanılan ürünler benzer özellikler sergiler. Ürün fiyatları özellikleri benzer olmasına rağmen değişkendir. Şifonyer aynası fiyatları boyut, cam kalitesi, çerçeve ve çerçevesiz tasarım gibi unsurlara göre şekillenir. Makyaj masası ürünlerinde tek ve üç parçalı olan modellerin fiyatları kullanılan malzeme miktarından dolayı değişiklik gösterir. Dresuar aynası fiyatları ürün boyutuna ve malzemelere göre değişebilir. Genel olarak ele alındığında Divanev oturma odası ve yatak odası aynası fiyatları bütçe dostudur.

Dresuar ve konsol ürünleri genellikle dekoratif amaçlı tasarlandığından boya ve farklı malzemelerle farklı görünümler kazanır. Makyaj masası ve şifonyer ürünleri işlevsellik odaklı olduğundan cam yüzeyin tamamen kullanılabilir olması önemsenir. Modellerin işçilik ve malzemesini etkileyen bu tasarım anlayışı fiyat farklarına da neden olur.

Yaşam alanlarında fark yaratmak, aydınlık ve estetik görünüm oluşturmak, işlevsel bir köşe kazanmak istiyorsanız bütçenize uygun dresuar ve şifonyer aynaları arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin birlikte tasarlandığı mobilyalara da göz atarak dresuar, makyaj masası ve şifonyer gibi seçeneklerle birlikte ya da ayrı almanız mümkündür. Monte edilerek ya da duvara asılarak kullanılan farklı çeşitlerle mekanın dekorasyonunda tek parça ile etkileyici bir fark yaratmanız mümkündür. Şimdi Divanev ayna modellerine göz atarak estetik zevkinize ve dekorasyonunuza en uygun ürünleri bulabilir, en yakın satış mağazasından satın alabilirsiniz.
Arrow

Arrow

Agata Konsol-Şifonyer Aynası (Büyük)

2.170,00 TL Kasada %10 İndirim 1.953,00 TL

G: 550 Y: 850 D: 28

a

Calis Konsol-Şifonyer Aynası

1.980,00 TL

G: 720 Y: 540 D: 22

a

Greta Konsol-Şifonyer Aynası

2.345,00 TL Kasada %15 İndirim 1.993,25 TL

G: 532 Y: 774 D: 37

a

Livio Konsol-Şifonyer Aynası

4.375,00 TL Kasada %20 İndirim 3.500,00 TL

G: 770 Y: 770 D: 25

a

Morel Şifonyer Aynası

1.825,00 TL

G: 606 Y: 606 D: 22

a

Silvia Konsol - Şifonyer Aynası

5.430,00 TL

Konsol - Şifonyer Aynası

a

Albero Pearl Şifonyer Aynası

6.310,00 TL

G: 859 Y: 828 D: 34

a

Helis Konsol - Şifonyer Aynası

3.065,00 TL Kasada %25 İndirim 2.298,75 TL

G: 520 Y: 804 D: 22

a

Eterna Şifonyer - Makyaj Masası Aynası

5.530,00 TL Kasada %10 İndirim 4.977,00 TL

G: 720 Y: 780 D: 22

a

Lodi Şifonyer Aynası

2.390,00 TL Kasada %15 İndirim 2.031,50 TL

G: 620 Y: 672 D: 40

a

Ravel Şifonyer Aynası

2.730,00 TL Kasada %10 İndirim 2.457,00 TL

G: 505 Y: 800 D: 30,5

a

Talin Şifonyer Aynası

Tekli Ayna - Yuvarlak

2.940,00 TL

G: 750 Y: 790 D: 30

a

Ribera Şifonyer Aynası

5.610,00 TL

G: 756 Y: 920 D: 28

a

Albero Şifonyer Aynası

6.310,00 TL

G: 859 Y: 828 D: 34

a
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2024 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.