Sofayat Koltuk Serisi

Sofayat Koltuk Serisi

Değişen mimari ve şehir koşullarında sadece şıklığı ve estetiği değil aynı zamanda fonksiyonelliği de ön plana çıkaran Divanev ile yaşam alanınızda yepyeni bir dönem başlıyor. Sofayat Koltuk Serisi tasarımları rahatlığı tekrar tanımlarken, yeni yaşamın biçimlerinin ihtiyacını en estetik ve stil sahibi şekilde sizlere sunuyor.
Şık olmasının ötesinde sağladığı fonksiyonel kullanım kolaylığıyla da siz ve ailenizin en keyifli anlarına her daim zaman ve mekan yaratıyor. Açıldığında ekstra geniş yatak olma özelliğiyle hem siz hem de konuklarınız için gerçek bir yatak konforunda uyku sağlıyor. Sofayat Koltuk Serisi, ekstra kullanım alanı sağlayan sandık özelliğiyle her zaman düzenli, modern ve daha geniş bir yaşam alanına kavuşmanızı sağlıyor. Farklı formları, şık renkleri ve ayak rengi seçebilme özellikleriyle serinin öncülerinden Vena, Garnet, Pedro, Deco Köşe ve Koltuk Takımı, aradığınız iddiayı ve zarafeti sizlere sunmayı vadediyor.
Her zaman çözüm odaklı tasarımlar sunarken iyi görünüm ve stil sahibi duruşundan ödün vermeyen Divanev koleksiyonlarıyla yeni nesil dekorasyonun sınırları sizin hayal gücünüze kalıyor. Sofayat Koltuk Serisi ise sizleri yenilikçi mobilyaların eşsiz ve konforlu dünyasına davet ediyor.


Vena Köşe Takımı

1 Adet Yataklı Köşe Koltuk-Kadife Kumaş

7.134,00 TL 4.993,80 TL

2 farklı kumaş

11 renk seçeneği

%30 İndirimli

Deco Köşe Takımı

Yataklı Sandıklı Köşe Takımı- Keten kumaş

2 farklı kumaş

9.331,00 TL 6.998,25 TL

11 renk seçeneği

%25 İndirimli

Deco Koltuk Takımı

3+2+1 Koltuk- Keten kumaş

2 farklı kumaş

13.860,00 TL 10.395,00 TL

11 renk seçeneği

%25 İndirimli
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2021 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.
logo