Ronda Başlık-Travis Baza

Ronda Başlık-Travis Baza

%25 İNDİRİM
TL

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

DİĞER ÖDEMELERE 9 TAKSİTLİ FİYAT
Hesaplanıyor... Hesaplanıyor...

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

Kadife
TEKLİF OLUŞTUR

Ronda Başlık-Travis Baza HAKKINDA

Modern ve gösterişli stiliyle fark yaratan Ronda Başlık, yatak odanızın odak noktası olacak. Özel dikiş uygulamasının estetiğini yalın çizgiler tamamlarken; keten, kadife, deri görünümlü kumaş ve renk seçenekleriyle de yatak odanıza etkili bir görünüm kazandıracak. Travis baza ise geniş iç hacmi ile etkin depolama alanı sağlarken farklı form ve renklerde ayak seçenekleri ile yatak odalarına şık bir düzen getiriyor.

Detaylar

  • Modern tasarım çizgisi
  • Özel dikiş uygulamaları
  • Zengin kumaş ve renk seçenekleri
  • Baza ve ayak alternatifleri ile dilediğiniz kombinasyonu oluşturabilmeTürk Standardları Enstitüsü (TSE) işletmelerin Covid-19 ile mücadelesinde rehber olması amacıyla Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu hazırlamıştır. Bu kılavuza uygun üretim yapan sanayi kuruluşlarına, TSE tarafından gerçekleştirilen denetimin ardından TSE Güvenli Üretim Belgesi verilmektedir. Yataş Grup şirketleri olarak bu belgeyi almaya hak kazanmış bulunuyoruz.
Ronda Başlık-Travis Baza
Ödeme Yöntemi Taksit Tutarı ve Adedi Toplam Tutar
Tek Çekim Tek Çekim
9 Taksit x 9 Taksit
Diğer ödemelere 9 Taksitli Fiyat x 9 Taksit

Teslimat ve İade

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vulputate nisl vel mauris aliquam eleifend. Quisque non accumsan nulla. Cras vitae imperdiet lectus. Donec rutrum malesuada arcu, sed pellentesque quam ornare vitae. In lobortis interdum velit, eu egestas nisi pharetra et. Aliquam commodo ipsum sed lectus elementum, eu condimentum enim porttitor. Donec vehicula scelerisque feugiat. Fusce mattis, mauris et efficitur mollis, erat lacus vulputate lectus, eu suscipit nisi augue eu massa. Nulla tempor nisi sed elit egestas luctus. Donec pretium egestas euismod. Pellentesque fringilla justo non turpis fringilla, vel venenatis nulla tempus. Praesent malesuada vehicula condimentum.

Vestibulum sit amet ornare dui. Morbi vulputate diam a condimentum ultrices. Fusce ultrices massa nec odio commodo, et gravida arcu ornare. Duis laoreet nec massa efficitur luctus. Proin eu nunc in ipsum suscipit volutpat. Duis malesuada tristique accumsan. Nam enim quam, aliquam ut consequat sit amet, mollis eu lacus. Pellentesque placerat sed ex nec consequat. In nunc metus, auctor a eros vitae, varius finibus ante. Donec malesuada facilisis nibh, vel pretium elit sagittis nec. Aenean et lectus lorem.

BENZER ÜRÜNLER

Alba Başlık - Pera Baza

Alba Başlık 90'lık

Pera Baza 90x190 cm

3.146,50 TL 3.146,50 TL
a

Karmen Başlık - Karmen Karyola

Karmen Başlık 150'lik

Karmen Karyola 150x200 cm

5.736,00 TL 5.736,00 TL
a

Mabel Başlık - Travis Baza

Mabel Başlık 120'lik

Travis Baza 120x200 cm

4.485,00 TL 4.485,00 TL
a

Bien Başlık - Travis Baza

Bien Başlık 120'lik

Travis Baza 120x200 cm

4.547,35 TL 4.547,35 TL
a
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2022 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.