Capri Başlık

%25 İNDİRİM
TL

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

DİĞER ÖDEMELERE 9 TAKSİTLİ FİYAT
Hesaplanıyor... Hesaplanıyor...

'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

x 9 Taksit

Gövde

TEKLİF OLUŞTUR

Capri Başlık HAKKINDA

Modern şıklığını özgün desen uygulamalarıyla buluşturan Capri Başlık, yatak odalarına şık ve estetik bir tarz getiriyor. Yalın ve dinamik estetiğini deri, keten ve kadife görünümlü kumaş uygulamaları ile taçlandırarak yatak odalarında zengin bir tarz yaratıyor. Capri Başlık, dikkat çeken renk alternatifleri ile zarif ve etkileyici bir yatak odası yaratıyor.

Detaylar

  • Keten, kadife ve deri kumaş seçenekleri
  • Dikkat çeken kumaşlar, sofistike renkler
  • Özgün dikiş uygulamaları
  • Baza ve ayak alternatifleri ile dilediğiniz kombinasyonu oluşturabilme



Türk Standardları Enstitüsü (TSE) işletmelerin Covid-19 ile mücadelesinde rehber olması amacıyla Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu hazırlamıştır. Bu kılavuza uygun üretim yapan sanayi kuruluşlarına, TSE tarafından gerçekleştirilen denetimin ardından TSE Güvenli Üretim Belgesi verilmektedir. Yataş Grup şirketleri olarak bu belgeyi almaya hak kazanmış bulunuyoruz.
Capri Başlık
Ödeme Yöntemi Taksit Tutarı ve Adedi Toplam Tutar
Tek Çekim Tek Çekim
9 Taksit x 9 Taksit
Diğer ödemelere 9 Taksitli Fiyat x 9 Taksit

Teslimat ve İade

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vulputate nisl vel mauris aliquam eleifend. Quisque non accumsan nulla. Cras vitae imperdiet lectus. Donec rutrum malesuada arcu, sed pellentesque quam ornare vitae. In lobortis interdum velit, eu egestas nisi pharetra et. Aliquam commodo ipsum sed lectus elementum, eu condimentum enim porttitor. Donec vehicula scelerisque feugiat. Fusce mattis, mauris et efficitur mollis, erat lacus vulputate lectus, eu suscipit nisi augue eu massa. Nulla tempor nisi sed elit egestas luctus. Donec pretium egestas euismod. Pellentesque fringilla justo non turpis fringilla, vel venenatis nulla tempus. Praesent malesuada vehicula condimentum.

Vestibulum sit amet ornare dui. Morbi vulputate diam a condimentum ultrices. Fusce ultrices massa nec odio commodo, et gravida arcu ornare. Duis laoreet nec massa efficitur luctus. Proin eu nunc in ipsum suscipit volutpat. Duis malesuada tristique accumsan. Nam enim quam, aliquam ut consequat sit amet, mollis eu lacus. Pellentesque placerat sed ex nec consequat. In nunc metus, auctor a eros vitae, varius finibus ante. Donec malesuada facilisis nibh, vel pretium elit sagittis nec. Aenean et lectus lorem.

BENZER ÜRÜNLER

Libra Başlık

Deri Kumaş

150'lik

2.798,00 TL 1.399,00 TL

4 farklı kumaş, 20 renk seçeneği

%50 İndirimli

Aris Başlık

Kadife Kumaş

1.798,30 TL 1.798,30 TL

120'lik

4 Farklı Kumaş, 20 Farklı Renk Seçeneği

%30 İndirimli

Verta Başlık

Deri Kumaş

150'lik

2.796,00 TL 2.796,00 TL

4 farklı kumaş, 20 renk seçeneği

%25 İndirimli

Vilnus Başlık

Deri Kumaş

90'lık

672,00 TL 672,00 TL

3 Farklı Kumaş

%25 İndirimli
Divanev Divanev bir Yataş Grup markasıdır
© 2022 DivanEv. Tüm Hakları Saklıdır.